Apex Legens’ta Kimsenin Görmediği Bir Canavar Keşfedildi

Apex Legens’ta Kimsenin Görmediği Bir Canavar Keşfedildi
+ - 0

Yaklaşık bir haftadır oyun dünyasına bomba gibi düşen ApexLegends‘ta gizli bir canavar ortaya çıkarıldı.

PUBG‘nin ve Fortnite‘ın yeni rakibi Apex Legends, yaklaşık 1 haftadır oyun dünyasını sarsmaya doymadı. Dün itibarı ile 25 milyon oyuncu barajını geçmesini kutlayan bir bildiri yayınlayan Apex: Legends cephesinde, şimdi de gizli canavar konuşuluyor.

Şimdiye kadar Apex’in Fortnite türü bir sezon sistemi olacağına dair emarelere rastlamış değiliz. Oyunda bir sürpriz yumurta veya benzeri bir şey göreceğimizi de düşünmüyorduk ama gördüklerimiz bizi şaşırttı. Nitekim oyunda oldukça enteresan bir yaratık mevcut.

Bunun bir sürpriz yumurta mı yoksa gelecekte oyunda göreceklerimize dair enteresanlıklardan biri mi olduğu şimdilik muamma… 

Respawn cephesinden de henüz bir açıklama gelmiş değil, ancak! bu yaratığı oyunda görmek istiyorsanız, aşağıdaki haritada yer alan bölgeye gitmeniz gerekiyor.

Alpex offical youtube video

Kaynak : https://www.pcgamer.com/apex-legends-players-have-discovered-a-secret-monster/

Yazar Hakkında

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yorum Yap