Asus ZenFone 3 Deluxe Satışa Çıktı

Asus ZenFone 3 Deluxe Satışa Çıktı
+ - 0

ZenFone ailesinin üyelerinden Zenfone 3 Deluxe Tayvan ‘ da satışa çıktı. Ailenin diğer üyeleri Zenfone 3 ve ZenFone 3 Ultra idi.

ZenFone 3 Deluxe, boyut olarak ailenin ortancası konumunda. 5.5 inç ekrana sahip. 6 GB RAM, 256 GB dahili depolama birimi, 16 MP arka ve 8 MP ön kamera da diğer detaylar arasında.

ZenFone 3 Deluxe’un en önemli özelliklerinden biri, Qualcomm Snapdragon 821 işlemcisi. Yeni nesil bu işlemci ilk kez ZenFone 3 Deluxe modelinde kullanıldı. Testlere göre Snapdragon 820’den %10 daha yüksek performans sergileyen yeni yonga seti, verimlilik konusunda da avantaj sağlıyor.

Şu günlerde Tayvan’da 800 dolara satışa sunulan bu akıllı telefonun diğer ülkelere ne zaman ve nasıl bir fiyatla geleceği merak konusu.

Yazar Hakkında

1989 yılında Akhisar'da doğdu. Pamukkale Üniversitesi Gıda Mühendisliği bölüm mezunu. Network Dizayn sağlık yaşam ve güncel Haberler Bölüm Editörü olan Ceyda Aksel, Lifestyle türündeki blogunda; teknoloji, kültür sanat ve bilim kurgu konularında yazıyor. Kendisinin bir de mesleki tecrübelerini aktardığı akademik blogu bulunmakta. Şu günlerde çeşitli firmalara sosyal medya danışmanlığı da yapıyor. özellikle infografik temelli, içerikler üretiyor.

Yorum Yap