Chrome Uzak Masaüstü Uzantısı Güncellendi Yetkiler Değişti

Chrome Uzak Masaüstü Uzantısı Güncellendi Yetkiler Değişti
0

Google Chrome Uzaktan Masaüstü Uzantısı güncellenerek kullanım yetkileri değiştirildi. Uzaktan Masaüstü uzantısını bilgisayarınızda olabilecek bir sorunu çözme yardım alma ve yardım etme gibi işlemler için kullanabilirsiniz. Google Chrome’un ücretsiz Uzaktan Masaüstü uzantısını, bilgisayarınıza kurup sınırsız kullanmanın tadını çıkarın. Google Chrome uzaktan masaüstü uzantısı bizler için neden çok önemlidir? Uzak masaüstü iletişimi sağlayan birçok program’ın mevcut olduğunu biliyorsunuz.  Ancak! Hepsini denediğinizde son zamanlarda bu programların ticari ağırlıklı çalıştıklarını kullanıcılarına sınırlı bir kota uygulaması başlattıklarını göreceksiniz.

İlgili Makale : Google Chrome Uzaktan Masaüstü Uzantısı Ekle

Birçok arkadaşlarımızın sorunlarını diğer uzaktan masaüstü programları ile bilgisayarına giriş yaparak çözüp, yardımlaşma işlemi artık maalesef  süreli ve kısıtlı. Dolayısı ile yapmak istenilen işlem program sahiplerince artık ticari bir gözle görülmekte. Ancak burada imdadımıza Google Chrome Uzaktan Masaüstü Uzantısı devreye giriyor. 

Chrome Uzaktan Masaüstü Uzantı App’lerinin başlangıç tarihi çok yeni olduğundan ister istemez bazı giriş, maus ile tıklama gibi sorunları da beraberin de getiriyor. Bu durum geri bildirim yorumlar ve anketler ile desteklenerek sorunlarda yavaş yavaş yok edilmeye başlandı. Bugün 16.06.2015 tarihi itibari ile Google Chrome Uzaktan Masaüstü Uzantısı  44.0.2403.44 sürümüne güncellendi ve güncelleme ile birlikte erişim yetkilerinde de yenilikler yapılarak kullanım güvenliği arttırıldı.

Google Chrome Uzaktan Masaüstü Uzantısının 44.0.2403.44 sürümünü yapılandırırken aldığınız mesaj bilgilerini inceleyerek onaylayın. Güvenli bir uzaktan bağlantı için alınan bu yeni uygulamayı kullanmak istiyorsanız, onay vermek zorundayız. Google Chrome Uzaktan Masaüstü Uzantısı ile ilgili mesajı aşağıdaki resimde görebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir