Datça’da Ağaçların Altına Yerleştirilmiş Kolay Bir Şekilde Yanabilecek Torpiller Bulundu

Datça’da Ağaçların Altına Yerleştirilmiş Kolay Bir Şekilde Yanabilecek Torpiller Bulundu
0

Datça‘da ortaya çıkan yangın hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Çevrede bulunan sakinlerin bulduğu torpillerin kolayca yanabilecek yapıda olduğu ve yangını devam ettirecek şekilde yerleştirildiği iddia ediliyor. Daha önce yangının sebebi olarak çocukların torpillerle oynaması gösterilmişti.

Türkiye’nin şiddetli yangınlarla mücadelesi sürerken Datça’da ortaya çıkan ve yetkililer tarafından kontrol altına alınan yangın hakkında yeni gelişmeler ortaya çıktı. Datça’daki sakinlerin paylaştığı videoda, yangını destekleyecek şekilde yerleştirildiği iddia edilen torpiller görülüyor.

Bu torpillerin henüz patlamamış olmaları ve ağaç diplerine yerleştirilmiş olmalarına dair iddialar bulunuyor. Bunun yanında olay hakkında jandarma soruşturma başlatmış ve yangının sebebinin çocukların torpil oyunu olduğunu söylemişti.

Torpiller, yangın silsilesini başlatacak şekilde yerleştirilmiş

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir