İlginizi Çekebilir

Erişim süreci son bulduğunda yeniden ücretli olacak olan Aim Lab kısa süreliğine ücretsiz

Erişim süreci son bulduğunda yeniden ücretli olacak olan Aim Lab kısa süreliğine ücretsiz
+ - 0

Piyasaya Çıktığında Ücretli Olacak ‘Aim Lab’, Steam’de Kısa Süreliğine Ücretsiz OlduSteam’de erken erişim aşamasında olan Aim Lab, bir süre öncesine kadar parayla satılıyordu. Erken erişim süreci son bulduğunda yeniden ücretli olacak olan Aim Lab kısa süreliğine ücretsiz.


Yapımcı Statespace’in belirttiğine göre şu sıralar ücretsiz olan Aim Lab, oyunun tam sürümü piyasaya çıkana değin giderek daha pahalı hale gelecek. Aynı şekilde oyunun DLC paketlerin ücreti de oyun piyasaya çıkana değin kademe kademe artacak.

Aim Lab’i bir oyundan ziyade FPS oyunlarında çok daha başarılı ve iyi olmanız için bir kurs olarak görebilirsiniz. Oyunda üçüncü şahıs açısından da oynayabiliyor olmanız sayesinde PUBG gibi yapımlar için de yeteneklerinizi geliştirmiş olacaksınız.

Siz de Aim Lab’e hiçbir ücret ödemeden sahip olmak istiyorsanız, buraya tıklayarak oyunu Steam kütüphanenize eklemeniz gerekiyor. Sonrasında oyun paralı olsa dahi bu durumdan etkilenmeyeceksiniz.

Yazar Hakkında

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yorum Yap