İlginizi Çekebilir

Gmail ve Inbox Chrome Sesli Denetim Bildirim Uzantısı

Gmail ve Inbox Chrome Sesli Denetim Bildirim Uzantısı
+ - 2

Google Gmail ve Inbox E-posta mail işlemci kullanıcıları için, “Checker Plus for Gmail” Gmail için artı denetleyici Chrome tarayıcı uzantısı. Google, Gmail ve Inbox mail e-posta servis hizmeti kullanıcıları için özellikli tavsiye edebileceğim şu anda 1.050.040 kullanıcıya sahip şahsımın da kullandığı ses bildirimli tarayıcı eklentisi.

“Checker Plus for Gmail” tarayıcı uzantı ayarlarını istediğiniz bir ayar düzeyi ile değiştirebilme şansına sahipsiniz. Tarayıcı üzerinde görülen kırmızı simge üzerinde iken, fare sağ tıklama ve Seçenekler’i seçip genel ayarlar penceresine ulaşıp istediğiniz ayarları yapabilirsiniz.

checker-plus-for-gmail

“Checker Plus for Gmail” Gmail için artı denetleyici Chrome tarayıcı uzantısını tasarlayan geliştirici “developers” arkadaşımızın kendisinin düzenlediği uzantı hakkındaki geniş bilgileri web sitesinden inceleyerek geniş bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca merak edenler için, Checker Plus for Gmail ayarlar penceresini aşağıdaki resimde görebilirsiniz.

Checker Plus for Gmail ayarlar penceresiResmi büyük İzle
 checker-plus-for-gmail-tarayici-ayarlar-penceresi

Google Gmail ve Inbox kullanıyor gelen E-postalar için sesli uyarı ve sayaç bilgisini görmek isteyen okuyucularım için hazırladığım bu makaleyi umarım beğenirsiniz. İlgilenen okuyucular “Checker Plus for Gmail” Chrome tarayıcı uzantısını aşağıda verilen bağlantı link’ini inceleyip bilgisayarına yükleyebilir. Bağlantı linkine tıkladığınızda karşılaşacağınız pencereyi aşağıda görebilirsiniz.

checker-plus-for-gmail-chrome-uzanti-gorseli

Checker Plus for Gmail Yükle “Resmi büyük İzle

Oldukça kullanışlı Yeni Gmail Inbox kullanın kesin beğeneceksiniz. Inbox hakkında yazılan tüm yazıları Gmail Inbox kategorisinden takip edebilirsiniz. Takipte kalın hayatınız renklensin.

Yazar Hakkında

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. 6 sene önce

    Çok başarılı bir uygulama. Zaman ayırıp bilgilendirici içerik üretiyorsunuz sizi tebrik ediyor başarılarınızın devamını diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.