Google Chrome web mağazasından ücretsiz sınırsız VPN tarayıcı vekil uzantısı

Google Chrome web mağazasından ücretsiz sınırsız VPN  tarayıcı vekil uzantısı
0

Google Chrome web mağazasından oldukça hızlı ücretsiz sınırsız VPN Betternet Chrome uzantısını kullanarak ülke bazındaki sitelerin engelini kaldırabilirsiniz.

Betternet VPN şöhreti hakkında iddia ediyor: Ülke bazında sitelerin engelini kaldırabilirsiniz, böylece Amerika Birleşik Devletleri’nde denizaşırı olduğu zaman bile sörf yapabilirsiniz yada tersi olabilir. Hepsinden iyisi, ücretsiz ve reklamsız olduğunu ve verilerinizi paylaşmayacağınızı vaat ediyor.

 
 

Ancak! (Başka gizlilik gereksinimleriniz veya endişeleriniz varsa, ücretli bir VPN ile uğraşmak isteyebileceğinizi de vurguluyor.) karar sizin!

Betternet, Chrome için sınırsız ve ücretsiz VPN Proxy, tüm engellenen web sitelerine erişmenizi ve sizi güvende tutmanızı sağlar.
Chrome tarayıcınızda sınırsız Ücretsiz VPN’yi betternet ile tanıtmaktan memnuniyet duyuyoruz! Web’e sansür veya kısıtlama olmadan bağlanmak için en kolay yoldur. Reklam yok, kayıt yok, saçmalık yok; sadece gizliliğinizi ve kimliğinizi koruyoruz. Bu kadar!Betternet ayırt edici özellikleri: Sonsuza kadar ücretsiz VPN hizmeti Kredi kartı yok Kayıt Yok veya Giriş Yapmanız Gerekmez. Kullanıcıdan hiçbir kayıt kaydedilmez Uygulamada hiç reklam gösterilmiyor Sadece bağlantı kurmak için basit arayüz Tek dokunuşla VPN’e bağlanın. Daha ne olsun..


Google Chrome web mağazasından oldukça hızlı ücretsiz sınırsız VPN Betternet Chrome uzantısını buradan edinebilirsiniz.
 VPN Betternet  Android uygulama mı istiyorsunuz?

Betternet; android akıllı telefonlar ve tabletler için reklamsız ve kayıtsız bir VPN ’dir.

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yorum Yap