Google Dokümanlar, E-Tablolar ve Slaytlar Android uygulamaları için yeni bir görünüme geçiyor!

Google Dokümanlar, E-Tablolar ve Slaytlar Android uygulamaları için yeni bir görünüme geçiyor!
0
Google Dokümanlar, E-Tablolar ve Slaytlar artık Android cihazlarda yeni bir görünüme ve dokunuşa sahip. İşlevsellik değişikliği olmamakla birlikte, kullanıcılar kısıtlı bir belge listesi, okunaklı yazı tipleri, tutarlı kontroller ve güncellenmiş ikonografi gibi görsel gelişmelerin farkına varacaklar.


Bu yeniden tasarım zaten Google Dokümanlar ve Slaytlar Android Uygulamalarının en son sürümlerine yansıtılmıştır. Bugün Android‘de Sayfalara yayılmaya başlayacak.

Bu Materyal yeniden tasarımı, Google Apps uygulamalarımızın görünümüne ve kullanım rahatlığına, kullanım kolaylığı düşünülerek tutarlılık sağlama çabalarının bir parçasıdır.

Tüm Google Apps sürümlerinde kullanılabilir.

 
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir