İlginizi Çekebilir

Google Duo sohbet uygulamasına yepyeni bir özellik ekleniyor

Google Duo sohbet uygulamasına yepyeni bir özellik ekleniyor
+ - 0

Dünya devi Google’ın sohbet uygulaması Google Duo için yepyeni bir güncelleme yayınladı. Yeni güncellemeyle birlikte telefonunuzun ekranını paylaşabilirsiniz.

Google, Duo V34 adını verdiği bir beta sürümü uygulama ile tıpkı bilgisayarda Teamviewer programıyla yaptığınız gibi ekran paylaşımı yapmaya izin veriyor.
Yakın zamanda resmi olarak da güncelleme gelmesi beklenen Google Duo’nun bu özellikle beraber kullanıcı sayısının daha hızlı artacağına şüphe yok.
Ekim ayının ortalarında göz yaşartıcı bir gelişme gösterdiğinden bu yana Duo’da ekran paylaşımının resmi olarak başlatılmasını bekliyoruz . Göründüğü gibi temelde görülen sadece bir örnek olarak da olsa. Artık v34’ün kullanıma sunulmasıyla birlikte, ekranlarımızı arkadaşlarımızla paylaşmaya başlayabilir veya büyük olasılıkla, ebeveynlerimizin telefonlarında çalışmayan bir şeyi düzeltmelerine yardımcı olabiliriz.

İndir

APK, Google tarafından imzalandı ve mevcut uygulamanızı yükseltir. Kriptografik imza, dosyanın herhangi bir şekilde kurulacak ve kurcalanmadığını garanti eder. Google’ın bu indirme işlemini cihazlarınıza yüklemesini beklemek yerine, günler alabilir, diğer APK’lar gibi indirebilir ve yükleyebilirsiniz.
APK Mirror – v34.3.197094580.DR34.3_RC06

Yazar Hakkında

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yorum Yap