İlginizi Çekebilir

Google Haritalar’a birden çok konum ekleme

Google Haritalar’a birden çok konum ekleme
+ - 0

Google hizmeti, çevremizdeki dünya için de bir coğrafi arama motoru görevi üstleniyor. Google, haritalar ürününü artırılmış gerçeklik ve içeriğe dayalı konum önerileri gibi özelliklerle yenilemeye ve iyileştirmeye devam ediyor.

Google Haritalar’da bilmediğiniz bir dizi özelleştirilebilir araç ve gizli işlev bulunuyor. Google Haritalar’a birden çok konum ekleme de bu gizli işlerden biri.

Google Haritalar mobil uygulamasında birden fazla hedef eklemek için, başlangıç noktasını ve hedefinizi girin. Ardından sağ üst köşedeki üç noktayı tıklayın. Burada, “Durak ekle” seçeneğini göreceksiniz. Bunu tıklayarak birden fazla durağı rotanıza ekleyebilirsiniz.
 

Yazar Hakkında

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yorum Yap