Google’un G Suite Basic ve Ticari Sürümler için yeni fiyatlandırması

Google’un G Suite Basic ve Ticari Sürümler için yeni fiyatlandırması
0
Google, 16 Ocak 2019 Gsuite Updates resmi blog makalesinde G Suite Basic ve Ticari Sürümlerin yeni fiyatlanı şu şekilde açıkladı.  
 

“On yıldan daha uzun bir süre önce, e-postaları herkes için daha güvenli ve kolay hale getirmeye yardımcı olmak için ilk bulut doğal üretkenlik uygulamamız olan Gmail‘i sunduk. 
 
 

O zamandan bu yana, ekiplerin Google TakvimDokümanlarDrive ve Hangouts gibi ürünlerle gerçek zamanlı olarak ortak çalışma yollarına öncülük ettik. Birlikte, bu uygulamalar akıllı, güvenli üretkenlik ve işbirliği araçlarımız olan G Suite’ı oluşturuyor .

 

İşletmelere nasıl çalıştıklarını yeniden anlamalarına yardımcı olmak için güçlü video konferans (Hangouts Meet), güvenli ekip mesajlaşma dahil, bir düzineden fazla yeni G Suite hizmeti getirdik(Hangouts Chat) ve kurumsal sınıfta arama yetenekleri (Bulut Arama). Ayrıca , e-postalara yanıt vermeyi , verilerden iç görüleri toplamalarını ve gerçekleşmeden önce kimlik avı saldırılarına karşı korunmalarını kolaylaştırmak için ürünlerimizi gelişmiş yapay zekâya aşıladık . 
 
 
Bugün, dört milyondan fazla kuruluş verimli ve güvenli bir şekilde işbirliği yapmak için G Suite kullanıyor ve analistler dikkat çekiyor. IDC’nin Wayne Kurtzman’ı, “Google, G Suite’i güvenli, kurumsal kullanıma hazır, 
 
 
AI güdümlü bir verimlilik ve işbirliği platformu olarak kurdu. Geniş yetenekleriyle G Suite, müşterilere güçlü bir değer teklifi sunuyor” dedi.

Resim detaylarını görmek için tıklayınız.

Son on yılda, G Suite işletmelerin çalışma şeklini değiştirmelerine yardımcı olmak için daha fazla araç, işlevsellik ve değer sağlamak için büyüdü. Bu zaman zarfında değişmeyen tek şey fiyattır. Bugün, bu değeri yansıtan iki adet artımlı liste fiyatı güncellemesini duyuruyoruz.

 
2 Nisan 2019’dan başlayarak, G Suite Basic Edition 1 $ (kullanıcı / ay başına 5 $ – 6 $) artacak ve; 
 
G Suite Business Edition 2 $ (kullanıcı / ay başına 10 $ ila 12 $) veya yerel para birimindeki eşdeğeri artacak uygunsa. 
 

Bu artışlar, belirli bölgeler için yerel pazar ayarlamaları ile küresel olarak geçerli olacaktır. G Suite Enterprise Edition müşterileri için fiyatlandırma değişmez.

Esnek Plandaki mevcut G Suite Basic veya Business sürümü müşterileri için, yeni liste fiyatları 2 Nisan 2019’da yürürlüğe girecek. Yıllık Plan’daki müşteriler için , yeni fiyatlar, planlarını ilk kez yenilediğinde veya yenilediğinde geçerli olacaktır.

 
 

2 Nisan 2019’dan sonra. Bu değişiklikler, geçerli sözleşmeleri veya 2 Nisan 2019’dan önceki yenileme etkinliklerini etkilemeyecektir.

Ayrıca, faturalarını Google’dan alan Temel ve İşletme Sürümü müşterileri için, e-postaya özel olarak gönderilen bir e-posta göndereceğiz 28 Şubat 2019’a kadar geçmeyen alanlar. G Suite’i bir satıcı aracılığıyla lisanslayan herhangi bir müşteri, doğrudan yeni fiyatlandırma konusunda doğrudan ortaklarından haber almalı veya ortaklarına proaktif olarak ulaşabilir.

 

Ekiplerini işbirliği içinde çalışmaya güç vermek için Google Apps’ı kullanan birçok işletme için minnettarız ve müşterilerimizin başarılı olmasına yardımcı olmak için işlevselliğini genişletmeye kararlıyız. Her teklif hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu sürüm kılavuzuna başvurabilirsiniz. Dedi.”

Kaynak: https://gsuiteupdates.googleblog.com/2019/01/g-suite-price-change.html

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yorum Yap