Krom ile siyah yaratıcı vizyonları kutlayın

Krom ile siyah yaratıcı vizyonları kutlayın
0

Bu siyah Tarih ayı olan Chrome ekibi, tarayıcınızın görünümünü özelleştirmenize izin veren bir tema koleksiyonunda siyah sanatçıların heyecan verici yeni çalışmalarını sergiliyor.

Altı çağdaş sanatçıyı görevlendirdik ve onları Chrome’u tuvallerine dönüştürmeye davet ettik. Farklı ortamlarda çalışmak ve farklı bakış açıları getirmek, her sanatçı insanların Chrome’u nasıl kullandıklarına dair yorumlarını sundu: yeni bilgi bulmak, birbirleriyle bağlantı kurmak, dünyamızı keşfetmek ve hedeflerimize doğru harekete geçmek.

Tasarım ekibimiz, Chrome’a sorunsuz bir şekilde kaynaştırmak, sekmelerinizin renklerini koordine etmek ve işin her türlü dizüstü bilgisayar ve masaüstü ekranında harika görünmesini sağlamak için çalışmaları etrafında temalar hazırladı.

Öne çıkan sanatçı Abelle Hayford tarafından düzenlenen #drawingwhileblack hashtag’inden ve adalet çağrısını ilerletmek ve bize daha iyi bir gelecek vizyonları vermek için yeteneklerini kullanan birçok sanatçıdan ilham aldık. Bu temaların yeni sanatçıları keşfetmenize yardımcı olacağını ve sanat yoluyla yeni yerlere giderken gün boyunca size enerji ve neşe getireceğini umuyoruz.

Chrome Web Mağazası’ndaki koleksiyondaki 24 temaya gözatın ve sanatçılardan duymak için okumaya devam edin:

 

“Telepati” – Sabrena Khadija

“Siyah kadınlar benim tek gerçek ilham kaynağım. ‘Telepati‘ temam için bizi birbirine bağlayan ve birbirimizi yükseltmemize, güçlendirmemize ve cesaretlendirmemize izin veren bağları temsil etmek istedim. Kız kardeş ya da yabancı olup olmadığımızı göstermek için, bizi birbirine bağlayan bağlar güçlü kalır.”Sabrena Khadija, Prince George’s County, Maryland’den Brooklyn merkezli bir illüstratördür.

 

kaynak: https://blog.google/products/chrome/celebrate-black-creative-visions-chrome/

 
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir