İlginizi Çekebilir

Netflix Gizli Kategoriler Chrome eklentisi yayında!

Netflix Gizli Kategoriler Chrome eklentisi yayında!
+ - 0

Netflix’te gizli olan kategorileri açığa çıkaran Türk yapımı chrome eklentisi ile binlerce arşive ulaşmak mümkün. İşte görünmeyen kategorilerin listesini Türkçe olarak sunan eklentinin detayları..

Türkiye pazarına 2016 yılında giriş yapan Netflix’in gizli kategorileri sayesinde binlerce arşive ulaşmak mümkün. Bilindiği üzere Netflix web sitesinde ve uygulamasında bulunan kategorilerin kullanıcılara görünen kısmı oldukça kısıtlı. Daha fazla arşive ulaşmak için gizli kategori kodları mevcut. Ömer Doğan isimli web geliştiricisi bu gizli kategorileri derleyip ”Netflix Gizli Kategoriler” adlı Chrome eklentisi olarak sunmuş. Eklenti chrome mağazasında ücretsiz olarak indirilebilir.

Eklentideki favorilere ekleme özelliğini kullanarak istediğiniz kategorileri favorileriniz arasına ekleyerek anasayfada görünmesini sağlayabilir ve hızlı arama seçenekleri ile panel üzerinden filtreleme yapabilirsiniz. Eklenti tarayıcınızda herhangi bir özel izne gerek duymadan ve sistem kaynaklarınızı kullanmadan çalışmaktadır. Tamamen Türkçe olarak yazılmış eklentinin Google Chrome mağazası adresi: 

https://chrome.google.com/webstore/detail/netflix-gizli-kategoriler/jnieeckgpigfaegdlpndmnkblboefefg

Yazar Hakkında

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yorum Yap