Paint.Net 4.0.8 Resim Editörü Ücretsiz İndir

Paint.Net 4.0.8 Resim Editörü Ücretsiz İndir
+ - 3

paint-free

Paint.Net ücretsiz (Free) Resim editörü 4.0.8 güncellendi. Paint.Net Site başlığı, Arka plan resmi, Banner, Logo, düzenleme resim editörüdür. Web sitenizdeki resimlerinize, efekt, yeniden boyutlandırma, transparan görünümleri tanımlayabileceğiniz bir yazılımdır. Paint.NET, Bilgisayar işletim sisteminde kullandığınız Windows Paint programının daha fazla geliştirilmiş ücretsiz resim düzenleme yazılımıdır.

Paint.NET programının arayüz dili İngilizcedir. Ancak Paint.NET proğramını kurduktan sonra aşağıda verdiğim diğer yazılımı çalıştırdığınızda Türkçe olarak kullanabileceksiniz.

NOT: Programın kurulum ve çalışması için işletim sisteminizde, NET Framework 4.6 yüklü olması gerektiğini unutmayın.

Paint.NET Bilgisayarınızda daha önceden kurulu ise, Paint.Net 4.0.8 yeni sürüme güncellemek için hemen açın. Güncelleme olduğu iletisini göreceksiniz. Install Now ismine tıklayarak kuruluma başlayabilirsiniz. Paint.NET 4.0.8 Resim Editör yazılımında neler değişti, yenilendi merak edenler için bağlantı linki.

paint-net-updates

Install Now tıklayıp kuruluma başlayın

Lisans: Ücretsiz
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1/Win10

Üretici: Paint.NET

Paint.NET ücretsiz resim editör proğramı için yardıma ihtiyaç duyarsanız yukarıdaki üretici linkini tarayıcınızda açıp. Yardım bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kurulum uygulaması :

1. Paint.NET programını önce indirip kurun.

Paint.NET İndir , Alternatif Kurulum Paint.NET

2. Programı Türkçe çeviri yapmak için indirin.

Paint.NET Türkçe çeviri İndir

Yüklemek için tıklaynız…

[mks_button size=”large” title=”DOWNLOAD” style=”rounded” url=”http://www.dotpdn.com/files/paint.net.4.0.9.install.zip” target=”_blank” bg_color=”#dd3333″ txt_color=”#111111″ icon=”fa-folder-open-o” icon_type=”fa”]

 

[mks_progressbar name=”Kullanıcı Memnuniyeti” level=”Pro” value=”85″ height=”30″ color=”#dd3333″ style=”squared”]

[mks_progressbar name=”Kullanış Kolaylığı” level=”Pro” value=”90″ height=”30″ color=”#3443e5″ style=”squared”]

[mks_progressbar name=”Performans ve Devamlılık” level=”Pro” value=”100″ height=”30″ color=”#47017a” style=”squared”]

Yazar Hakkında

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yorum Yap

Yorumlar (3)

  1. 6 sene önce

    nereye basıp indiriyoruz anlamadım lütfen yardım edin

    • Değerli okurumuz programı indirmek için makalemizin en altında bulunan kırmızı renkteki Download butonunu kullanabilirsiniz. Kurulum uygulaması yazan kısım işinizi görecektir. Saygılar.

  2. 6 sene önce

    Visitor Rating: 5 Stars

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.