Samsung Windows Mac OS için Kies İndir

Samsung Windows Mac OS için Kies İndir
+ - 2

samsung-kies-yazilim-gorunumu

Samsung Kies, Android işletim sistemli mobil cihazlarınızı kişisel bilgisayarınıza bağlayarak, cihazlarınızdaki verilerinizi senkronize edip güncel kalın. Samsung Kies, yazılımı ile Android işletim sistemli mobil cihazlarınızı yönetin, telefonunuzdaki verileri aktarın, silin, geri alın, yedekleyerek daha birçok seçeneklerden yararlanın. Samsung Kies’in kullanıcılarına sunduğu resmi yazılımı, kendi sitesinden işletim sisteminizi, “Windows, Mac OS” seçin, indirin, kurup kullanın.

İndirdiğiniz program ile telefonunuzu USB’den bilgisayarınıza bağlayarak veya Wireless bağlantısı üzerinden birbirinden farklı işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Samsung Kies, yazılımı ile yapabilecekleriniz :

 • Yazılım güncelleme
 • Fotoğraf yedekleme
 • Video yedekleme
 • Veri tabanındaki Kişileri yedekleme
 • Yeni uygulamaları yükleme
 • Sms ve arama kayıtlarını inceleme
 • Sorunların tespiti ve çözümü
 • Cihaz sıfırlama
 • Çalma listeleri oluşturma

Samsung Kies’in ücretsiz bir program olması tüm Samsung kullanıcılarını mutlu edecektir. Samsung Kies programı ile Samsung’un ürettiği tüm Android cihazları bilgisayarınıza bağlayarak tüm cihazların bakımlarını yapabilirsiniz. Mobil cihazınızı kullanmada zorlanıyor iseniz programın kolay kullanım arayüzü size yardımcı olacaktır. Samsung Kies’in bu özelliklerini kullanmanız önerilerim arasında yer almaktadır.

 Samsung Kies programını indirmek için, aşağıda verilen linki tarayıcınızda açın.

1. http://www.samsung.com/tr/support/usefulsoftware/KIES/  

2. Karşınıza Samsung Kies’in web site gelecektir.

3. En altta Sistem gereksinimleri bilgisini okuyarak doğru Kies yazılımını yükleyebileceğiniz “Kies DOWNLOAD” butonu ile indirme işlemini tamamlayın.
samsung-kies-indirme-secenekleri

Kies nasıl kullanılır :

Web sitesinin alt kısımda bulunan, Tanıtım filmi size Kies’i nasıl kullanabileceğinizi gösteriyor.
samsung-kies-egitim-video-gorunumu
 

Yazar Hakkında

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

 1. 6 sene önce

  Güzel bir makale olmuş Adnan Bey böyle güncel konuları google üzerinden takip ediyorum elinize sağlık diğer yazılarınızıda inceledim pek anlayamadığım konular üzerine yazılardı yinede teşekkür ederim iyi çalışmalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.