Telegram’dan, Ödemeler 2.0, Planlanmış Sesli Sohbetler, Yeni Web Sürümleri Duyurusu;

Telegram’dan, Ödemeler 2.0, Planlanmış Sesli Sohbetler, Yeni Web Sürümleri Duyurusu;
0

Telegram, sesli sohbet 2.0‘ın programlanması, uygulama aracılığıyla ödemeler için yeni kredi kartları için destek ve Web‘in iki yeni sürümü de dahil olmak üzere mesajlaşma hizmetinde zaten mevcut olan özelliklere birçok yeni özellik içeren yeni bir güncellemenin başlatıldığını resmen duyurdu.

Bilgisayarı kullanarak onlara erişebilirsiniz. Her detay Pavel Durov‘un colossus’u tarafından blogunda bir yazı ile ortaya çıktı, ancak “ödemeler 2.0”dan başlayarak bizi takip edenlere hızlı bir şekilde açıklamaya çalışacağız. Bu özellik 2017 yılında tekrar tanıtılsa da, satıcıların Stripe , Payme, Sberbank ve Yandex gibi diğer sağlayıcılar da dahil olmak üzere herhangi bir sohbette kredi kartı ile yerel ödemeleri kabul etmeleri yalnızca son güncelleme sayesinde mümkün olacaktır.

Geliştiriciler, platformun herhangi bir komisyon almadığını ve yapılan ödeme hakkında herhangi bir bilgi tutmayacağını ve yalnızca gerekli verilerin bayinin çıkarına gönderileceğini size hatırlatma fırsatını yakaladılar.

Kulüp binasına meydan okumak için Mart ayı ortasında tanıtılan sesli sohbet 2.0 programının haberlerini takiben: şu andan itibaren, aslında, grup ve kanal yöneticileri bir sesli sohbete başlayacak bir tarih ve belirli bir saati ilan edecekler. Bunu yaparak, her kullanıcı daha sonra ilgilendiğiniz grupta veya kanalda bir geri sayım görebilir ve hatta nasıl başlayacağınızı hatırlatmak için bir bildirim ayarlayabilir. Sesli sohbet için mini profiller de vardır ikincisi sırasında, konuşma sırasında profil resimlerini ve biyografiyi görmenizi sağlayan bir ekran karşıtlığı aracılığıyla görüntülenebilir.

Son olarak, Telegram sadece 400 KB indirme gerektiren ve kurulum gerektirmeyen iki yeni Web uygulaması Mesajlaşma Servisi başlattı. Ancak bu, birkaç gün önce daha ayrıntılı olarak anlatılmıştı.

Bu arada, şirket akıllı telefon uygulamasının üçüncü bir sürümünü yayınladı, ancak kullanıcılar için daha az kısıtlamaya sahip olacağı için Play Store‘da mevcut olmayacak.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir