The Walking Dead: The Final Season, Ocak Ayında Çıkış Yapacak

The Walking Dead: The Final Season, Ocak Ayında Çıkış Yapacak
+ - 0

Telltale‘in hikayesini üstlenerek yakın zamanda The Walking Dead‘in yayınlanacağını söyleyen Skybound sözünü tuttu.

Şirket olarak büyük sıkıntılar çeken Telltale’in yarım kalan işini üstlenen Skybound Games, büyük bekleyişin 15 Ocak tarihinde son bulacağını söyledi.

Oyun yeni bir stüdyoda yapılıyor olsa da oyun üzerinde çalışan ekip eskiden Telltale’de çalışan The Walking Dead ekibi. Bu uzun soluklu seriyi düzgün bir sona bağlamayı amaçlayan Skybound, Telltale’de çalışan ekibi tekrardan toplamayı başardı.

Skybound, ayrıca oyunu önceden alanları unutmayarak tekrardan bir satın alma işlemi gerçekleştirmek zorunda olmadıklarını da belirtti.

Şu an için oyun Xbox OnePlayStation 4 ve Nintendo Switch mağazalarından satın alınabilse de ve Steam üzerinde oyunun yapımcısı Skybound olarak görünse de satın alınamıyor. Dahası, PC platformu oyunun ana sayfasında ya da yeni fragmanda gösterilmedi.

Oyunun fragmanına aşağıdaki video aracılığıyla ulaşabilirsiniz.


Kaynak: https://www.neowin.net/news/the-walking-dead-the-final-season-returns-with-episode-3—broken-toys-in-january

Yazar Hakkında

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yorum Yap