Tüm Spider-Man’leri Bir Araya Getirmesi Beklenen Morbius’un Fragmanı Yayınlandı [Video]

Tüm Spider-Man’leri Bir Araya Getirmesi Beklenen Morbius’un Fragmanı Yayınlandı [Video]
https://yandex.com.tr/gorsel/search?from=tabbar&text=Morbius&p=1&pos=31&rpt=simage&img_url=https%3A%2F%2Fpbs.twimg.com%2Fmedia%2FEtLLO8LXUAITXuk.jpg
0

 Sony’nin Spider-Man evreninde işlenen bir karakter olan, filmi Temmuz 2020’de çıkacakken Ocak 2022‘ye ertelenen Morbius‘un resmi fragmanı yayınlandı. 

Başrolünde Jared Leto’nun olduğu film yakında vizyona girecek.

Çok uzun zamandır üç Spider-Man evrenin de bir araya geleceğini umduğumuz yeni Spider-Man filmini beklerken bugün, Sony’nin Spider-Man evreninde geçen bir diğer karakter Morbius’tan resmi fragman yayınlandı. İlk fragmanı 2020 yılının ocak ayında yayınlanan filmin çekimleri 2019 yılında başlamıştı. Vizyon tarihiyse 31 Temmuz 2020 olarak duyurulmuştu. Ancak pandemi nedeniyle film, 21 Ocak 2022 tarihine ertelenmişti.

Jared Leto tarafından canlandırılacak olan Morbius, yakalandığı ender kan hastalığından kurtulmak isterken vampire dönüşen Dr. Michael Morbius’un hikâyesine odaklanıyor. Morbius’un bugün yayınlanan fragmanı, karakterin orijinal kişiliği yerine dönüştüğü canavar üstüne yoğunlaşıyor. Fragmandan gördüğümüz kadarıyla Morbius, iyi ya da kötü olmak arasında bir bilinmezlik yaşıyor.

Morbius fragmanı:

Morbius’un oyuncu kadrosunda başrol Jared Leto’nun yanı sıra Matt Smith, Adria Arjona, Jared Harris, Al Madrigal, Tyrese Gibson gibi isimler yer alıyor. Ayrıca Spider-Man: Homecoming’de Vulture rolünü canlandıran Michael Keaton, bu filmde yeniden aynı karakterle perdelerde bizimle buluşacak.

Filmin yönetmen koltuğundaysa en son bilim kurgu filmi Life’ı yöneten Daniel Espinosa yer alıyor. Filmin senaryosu, Lost in Space dizisinin senaryosunu yazan Matt Sazama ve Burk Sharpless tarafından kaleme alındı. Gişede elde edeceği başarı şimdiden merak konusu olan Morbius, 21 Ocak 2022’de vizyona girecek.

Kaynak:https://www.sfilm.hu/movie/526896.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir