İlginizi Çekebilir

Ücretsiz Windows 10’u bilgisayarınıza yüklemek mi istiyorsunuz? Halen bir şansınız var!

Ücretsiz Windows 10’u bilgisayarınıza yüklemek mi istiyorsunuz? Halen bir şansınız var!
+ - 0

Microsoft’un Temmuz 2015’ten bu yana sunduğu Windows 10, eski sürümler olan Windows 7 ve Windows 8.1 kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulmaya devam ediyor. Halen bir şansınız var!

Windows 10’u bilgisayarınıza yüklemeyi mi istiyorsunuz?

Kullanmaya başlamak için önce Windows 10 yükleme lisansına sahip olmanız gerekir. Daha sonra medya oluşturma aracını indirip çalıştırabilirsiniz. Aracı kullanma hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki yönergelere bakın.

 
Windows 7 ve Windows 8.1 kullanıcı iseniz Windows 10 yükseltme sayfasına buradan giriş yapınHemen güncelleştir butonuna basmadan önce alt kısımdaki açıklamaları kesin okuduktan sonra butona tıklayıp yönergeleri takip edin ve Windows 10’u yükseltin.

Windows 7 ve Windows 8.1 işletim sistemi kullanıyor, Sıfırdan temiz bir yükleme yapmak istiyorsanız. Aracı şimdi indir butonunu kullanabilirsiniz.

Aracı kullanma hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki yönergelere bakın.
 

Ücretsiz Windows 10 kurulumdan sonraki özellikleri

 

Kaynak: Microsoft Windows 10 : https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10

Yazar Hakkında

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yorum Yap