Uncharted Filminin Heyecanı Daha da Artıran Fragmanı Yayınlandı [Video]

Uncharted Filminin Heyecanı Daha da Artıran Fragmanı Yayınlandı [Video]
0

Sony, bu sabah saatlerinde bir şekilde internete sızdırılan yeni filmi Uncharted‘ın fragmanını resmi olarak yayınladı. Tom Holland ve Mark Wahlberg’ün başrol oynadığı film, önümüzdeki şubat ayında yayınlanacak.

Oyun severlerin uzun bir zamandır merakla beklenen filmleri arasında Uncharted yer alıyordu. Sony’nin yaklaşık 10 yıl önce duyurduğu, ancak bir şekilde arap saçına dönen film, önümüzdeki şubat ayında vizyona girmek için hazırlanıyor. 

Şubat ayında yayınlanacak Uncharted’ın vizyon tarihine 4 ay gibi bir süre kalmışken, bu sabah saatlerinde filmin fragmanı internete sızdırıldı. Yaşanan aksiliğin ardından harekete geçen Sony, hızlı bir adım atarak filmin resmi fragmanını yayınladı. 

İşte yıllardır beklenen Uncharted filminin resmi fragmanı:

Bugün internete sızdırılan fragman, sadece 40 saniye uzunluğundaydı ve oyun ile film arasında bağlantı kurulabilen tek sahne, Nathan Drake rolündeki Tom Holland’ın kargo uçağı arkasında verdiği mücadeleden ibaretti. 

Resmi olarak yayınlanan fragmanın süresi ise tam olarak 2 dakika 40 saniye. Uncharted: Naughty Dog’dan epey izler taşıyan bu film, 18 Şubat 2022’de meraklılarıyla buluşacak. 

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir