Yeni Google Sitelerinde bölüm düzenleriyle daha iyi görünen sitelerinizi daha hızlı oluşturun

Yeni Google Sitelerinde bölüm düzenleriyle daha iyi görünen sitelerinizi daha hızlı oluşturun
0

Yeni Google Sitelerine artık bölüm düzenleri ekleyebilirsiniz. Sitenizdeki sayfaları veya sayfa bölümlerini hızlı bir şekilde tasarlamak için bu düzenleri kullanabilirsiniz. Bu yeni Siteleri kullanarak profesyonel görünümlü web siteleri oluşturmak için daha da kolay ve daha hızlı yapar.

 
 

Siteniz için 

önceden oluşturulmuş altı düzen. Açılışta altı tane önceden oluşturulmuş bölüm düzeni seçeneği var. Onları, Siteler’in sağdaki Ekleme menüsünde bulabilirsiniz. Bunları kullanmak için, düzeni sayfaya tıklamak veya sürüklemek yeterlidir. Sitenize yeni bir bölüm eklenecek ve yerleşimle eşleşen yer tutucu içeriği ile otomatik olarak doldurulacaktır. 
 

 
Daha sonra kendi içeriğinizi ekleyebilir ve düzeni kendiniz yapmak için özelleştirebilirsiniz.

Kaynak: https://gsuiteupdates.googleblog.com/2018/08/new-layouts-better-looking-sites.html

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yorum Yap