EDİTÖRLER

Fatih Körpe

1984 İzmit'te doğdu Konya Selçuk Üniversitesi ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi mezunu. Network Dizayn kurucusu ve editörü. Server altyapısını kuran ve düzenleyen kişi. Gerçek bir teknoloji bağımlısı olan Fatih, ayrıca oyun dünyası ve film sektörüne de ilgili.

Adnan Güney

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Hakan Körpe

1997 İzmitte doğdu. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü'nde okuyan Hakan; teknoloji, müzik, film ve popüler kültür yazılarıyla Network Dizayn’da konsol ve bilgisayar oyunlarındaki gelişmeler, incelemeler, ülkemizde oyun sektörünün gelişimi ve benzeri konularda yazılar yazmakta

Devrim SOYSAL

Gerçek bir teknoloji bağımlısı 3D ve 2D tasarım uzmanı. Blender, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator tarzı programlar hakkında bölüm editörlüğü yapmakta.

CEYDA AKSEL

1989 yılında Akhisar'da doğdu. Pamukkale Üniversitesi Gıda Mühendisliği bölüm mezunu. Network Dizayn sağlık yaşam ve güncel Haberler Bölüm Editörü olan Ceyda Aksel, Lifestyle türündeki blogunda; teknoloji, kültür sanat ve bilim kurgu konularında yazıyor. Kendisinin bir de mesleki tecrübelerini aktardığı akademik blogu bulunmakta. Şu günlerde çeşitli firmalara sosyal medya danışmanlığı da yapıyor. özellikle infografik temelli, içerikler üretiyor.

Sevda Şen Ünsev

1964 yılında İstanbul’da doğdu. 1982-1986 yılları arasında Unilever Türkiye’de araştırmacı olarak çalıştı. Daha sonra AC Nielsen’de eğitim ve kalite kontrol yöneticiliği yaptı. Trio araştırma’da saha yöneticiliği yaptıktan sonra emekli oldu. Web tasarım ve yazılım konusunda kendisini geliştirdi. Annecee.com, HikayesiGirisim.com gibi web sitelerini yazılımsal ve donanımsal olarak tasarladı ve Yönetimini üstlendi. Bunların dışında, logo tasarımı da yapmakta. Aynı zamanda Network Dizayn’da editörlük yapıyor. İstanbul’da yaşıyor ve 2 çocuk annesi.

Asuman Özel (Gül Tasarım)

Cum.unv.elektronık mezunu gultasarim.com kurucusu ve editörü ayrıca
Wordpress,Blogger,Tumblr,Google Sites,Sosyal Medya ,Seo alanlarda profesyonel çözümler üreticisi.

Halim Uysal

Gerçek bir teknoloji bağımlısı olan Halim ; yazılım dünyası , oyun ve film sektörüne de ilgili. Genel olarak teknoloji ve bilim ile uğraşmayı sever. Elektronik cihazlar ile başlayan serüveninde Network Dizayn ekibi ile beraber ilerlemekte.