Hakkımızda

Web Tasarım

Web Tasarım sektöründe 2000 yılından bu yana birçok firma için çalışmalar hazırlamış bulunmaktayız. Özellikle iyi bir web sitesine sahip olmanın bilincine sahip özgün web sitesi tasarımı yaptırmak isteyen firmalar tarafından tercih edilen Network Dizayn Hizmetleri yurt içinde ve yurtdışında yayınlanmakta olan birçok kurumsal web tasarımı ve e-ticaret sitesi gibi özel web sitesi tasarımlarına imza atmıştır.

Web sitesi tasarımı yapmadan önce  tüm isteklerinize cevap verebilecek web sitesi tasarımlarını oluşturabilmek için gereken yetenek ve tecrübeye sahip personel istihdam etmekteyiz. Özellikle web sitesi tasarımı konusunda deneyimli grafikerlerimiz tarafından sizin onayınız alınıncaya dek web sitesi tasarım ve web sitesi yazılım çalışmalarımız sürdürülmekte ve böylelikle sizin isteklerinizi tam olarak karşılayan web siteniz oluşturulmaktadır.

Google Seo Optimizasyonu

Google optimizasyon ile sitenizi Google arama motoruna uygun hale getirir ve arama motorlarının sitenizi kolayca bulmasını sağlarız. Bir site için en önemli konu Google optimizasyonudur bu nedenle kesinlikle var olan sitenizi optimize ettirmenizi öneririz. Dizine faydalı olabilmesi için editörlerimizden seo yapılandırması talep edebilirsiniz. Arama motoru’nda anahtar kelimelerinizle sol kısımdaki doğal arama sonuçlarında yani ücretsiz kısımda mümkün olan en üst sırada yer almak Google optimizasyon ile mümkündür. Arama Motoru Optimizasyonu; gerek bir şirketin tanıtımı açısından ve gerekse o sitenin dünyanın herhangi bir yerindeki çocuktan yaşlısına potansiyel müşterilere yada okuyucularına ulaşmak ve kazancını katlamak açısından gerçekten de stratejik önem taşımaktadır.

Blogger Tasarım

En şık, modern, responsive ve seo uyumlu blogger temalarını sizler için tasarlıyoruz. Bir çok insan blog yazma işine blogdan para kazanma amacıyla başlıyor ve çıktığı bu yolda öncelikle hangi konunun en çok para kazandırma potansiyeli var diye araştırdıktan sonra, blog konusu olarak o konuyu seçiyor ve o konu üzerine blog yazmaya başlıyor. Eğer sizde Blog açmak istiyor fakat kurulum hakkında yeterli bilgiye sahip değilim diyorsanız , Profesyonel şablon ve içeriklere sahip blogger sayfanızı hazırlatıp yazılarınızı paylaşmaya başlayabilirsiniz.

Blogger’dan Wordpress’e Taşıma Hizmeti

Blogger’dan WordPress’e geçiş işleminde veri,seo yapısı,hit ve içerik gibi çok önemli kriterlere dikkat ederek bloğunuzu google kuralları ve link yapısına uygun olarak taşıyoruz. Blogger, Google tarafından sağlanan ücretsiz bir blog altyapısıdır. Blogger olmak isteyenler yada yeni yeni bu platformda yer almak isteyenler için blogger kullanmak  iyi bir seçimdir. Çünkü hosting yada domain almanıza gerek kalmadan ücretsiz bir biçimde bloğunuzu oluşturabilirsiniz. Peki ya bloğunuz zamanla iyi hitler elde etmeye başladığında ne yapacaksınız? Zamanı geri almak mümkün olmadığından farketmeden binlerce link oluşturmuş ve iyi indexler almış olabilirsiniz. Bu durumdan özgün bir web sitesine geçmek bazen çok zor olabilir bu yüzden sizin yardımınıza yetişiyoruz. Size uygun barındırma seçimlerini sağladıktan sonra Sitenizi kuruyor ve Google index değerlerinizi bire bir taşıyarak sizi hayalinizdeki özgün web sitesine taşıyoruz.