Gizlilik

 

Site Kullanım Koşulları ve Gizlilik Bildirimi

Network Dizayn (“www.NetworkDizayn.com”) Web Sitesi’ne hoş geldiniz!

Bu siteyi kullandığınızda aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılacaksınız.

Bu koşulları kabul etmiyorsanız lütfen web sitesinden faydalanmayın.

www.NetworkDizayn.com ( com,net) web sitelerinin yayınlanması, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda herhangi bir taahhüdü içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler, kişi ve kuruluşlara yönelik talimat verilmesi, hukuken onların herhangi bir doğrultuya yönlendirmesi amaçlarını ve tebligat niteliğini taşımamaktadır.

Web sitemizde yayınlanan çalışmalar, kaynak gösterilmek suretiyle yayımlanabilir; ancak bu bilgilerin ticari amaçlarla kullanımı Network Dizayn Yönetiminin yazılı iznine tabidir. Network Dizayn web sitesinde yayınlanan bilgilerin güncel ve doğru bilgilerle yayınlanmasını temin etmek amacıyla elinden gelen çabayı göstermekle birlikte, Network Dizayn ’nın bu bilgilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda açık veya zımni şekilde kefalet veya garanti verdiği yolunda hiçbir taahhüdü bulunmamaktadır. Kullanıcılar sisteme girmeleri ile birlikte, Network Dizayn tarafından yayınlanan bilgilerin kullanımı sonucunda doğrudan veya dolaylı bir kayıp veya zarar doğması halinde, bu durumun Network Dizayn ’ın hiçbir borç, sorumluluk veya mükellefiyet yüklemeyeceğini açık olarak kabul etmiş sayılırlar.

Sitede yer alan bütün metinler ve/veya hizmetler, önceden kullanıcılara bildirimde bulunmaksızın Network Dizayn tarafından değiştirilebilir. web sitesi ön bilgi verilmeden kullanım dışı bırakılabilir. web sitesinde yayınlanmış bilgiler, ya da bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan veya doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Site özenle hazırlanılmış olmasına rağmen, site ziyaretçileri, sitedeki bilgilerin, konuyla ilgili profesyonel danışmanlığın yerini alacağını düşünmemelidirler. Bu nedenle, sitede yer alan bilgileri herhangi bir şekil ve surette kullanmadan önce, konuyla ilgili profesyonel danışmanınızla görüşmenizi tavsiye ederiz.

İnsan hataları, teknik veya diğer faktörler nedeniyle hata veya bilgi eksikliği/yanlışlığının veya güncellik yitirmesinin gerçekleşme olasılığı vardır. , Network Dizayn sistemde yer alan bilgilerdeki hata ve eksikliklerden hiçbir şekilde sorumlu bulunmamaktadır.

Bu site Network Dizayn ’a ait olup site içerisindeki bilgilerin bir kısmı kendi bir kısmı da diğer kaynaklardan sağlanarak Network Dizayn . tarafından yayımlanmaktadır. Sitemizden bağlantı yapılarak ulaşılan diğer sitelerdeki bilgiler, ilgili kuruluşlar tarafından yayımlanmakta olup, Network Dizayn ’ı bağlamamaktadır.

Gizlilik Politikası ve Güvenlik:

Network Dizayn herkesin özel hayatına saygı göstermektedir. Sizin hakkınızda toplanan her türlü bilgi öncelikle isteyebileceğiniz hizmetleri sunmak için kullanılacaktır. Bu da sadece bilginin uygun bir şekilde kullanılmasıyla yapılacaktır. Network Dizayn hiçbir suretle standart prosedürde toplanan kişisel bilgileri üçüncü kişi ve/veya kurumlara satmamayı taahhüt eder. Kişisel olarak sizinle ilgili hangi bilgilere sahip olduğumuzu öğrenme ve gerekirse düzeltmeler yapma hakkına sahipsiniz; ayrıca bu bilgilerin kullanılmamasını isteme hakkına sahipsiniz. Üye olduktan sonra size otomatik gelen web tasarım hakkındaki bilgi maillerini almak zorunda değilsiniz. Üyeliğinizi silmeniz veya bize bilgi maili atmanız durumda bildirim mesajlarını almaya devam etmeyeceksiniz ve sistemimizden  tüm üyelik bilgileriniz silinecektir.

Sitemizde bulunan ödeme bilgi sayfası Alt yapı çalışmalarımızı desteklemek amacı ile sponsor olarak kabul edilen ödemelerden ibarettir. Ödenen ücret sistem üzerindeki herhangi bir üye/editör/yazılımcı/yazar gibi faaliyet gösteren sistem kullanıcısı tarafından alınıyor olabilir. Bu ücreti ödeyen kişi kurum tarafından karşılıksız olarak hibe edilmiş sayılır. Sistem üzerindeki yazılımcı üyelerin çalışma alanlarına göre teklifler sunabilir isteklerinizi ücretsiz yada hibe karşılığında yaptırabilirsiniz. Network Dizayn’ın bu faaliyetleri takip etme sorumluluğu yoktur. Sitemiz tüm web tasarımcılara açık bilgi platformudur. Herkes üye olabilir ve web tasarım hakkında paylaşım yapabilir.  Yapılan işler ve ödemelerden doğan sorun ve zararlardan Network Dizayn Sorumlu değildir. Bireysel şekilde yaptırdığınız yazılım veya web tasarım işlerinde sorumluluk tamamen kişilere aittir. Bu yüzden sitemiz üzerindeki web tasarım geliştiren üyeler ile birebir muhattap olduğunuzu unutmayınız. Network Dizayn’ın bu faaliyetleri takip etme yükümlülüğü yoktur.  Ayrıca ; Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan şekliyle “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, Site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.Bu web sitede bulunan bilgileri kullananlar Network Dizayn ’ın hiçbir borç, sorumluluk veya mükellefiyet yüklemeyeceğini açık olarak kabul etmiş sayılırlar. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri; info(at)networkdizayn.com  e-posta adresinden veya iletişim formundan bize ulaşabilirler. ihlal olduğu düşünülen içerikler veya kullanıcıların paylaşımları denetlenip sitemizden kaldırılacaktır.

Network Dizayn ’nın sayfalarından birinde veya daha fazlasında,( www.NetworkDizayn.com , .net – .org ) harici internet sitelerine bağlantılar olabilir. Network Dizayn ’nın kendisinin işletmediği bu sitelerin kendilerine özgü gizlilik politikalarından hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz. Internet adresi belirtiğimiz sitelerimiz ile ilişkisi olmayan sitelerdir ve bizim Kurumlarımıza ait değillerdir.

Bu siteyi kullanarak Network Dizayn ’nın Gizlilik Politikasını kabul ettiğinizi belirtmektesiniz. Kendi isteğimize bağlı olarak, her zaman bu politikada değişiklik, ilave veya çıkartma yapma hakkını saklı tutmaktayız. Bu hüküm ve şartlarda yapılan değişikliklerin ardından bu web sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Saygılarımızla,

Bilgi için ; networkdizayn(AT)gmail.com