Hizmetlerimiz

Web Tasarım

Web Tasarım sektöründe 2000 yılından bu yana birçok proje ve çalışmalar hazırlamış bulunmaktayız. Özellikle iyi bir web sitesine sahip olmanın bilincine sahip özgün web sitesi tasarımı yapmak isteyen üyelerimiz  Network Dizayn yazılım geliştirme platformundan faydalanarak bir çok tasarım ve yazılımı  ücretsiz olarak sağlayarak kendi platformlarını kurmuş ve web site sahibi olmuştur.

Web sitesi tasarımı hakkında  bilgi , yetenek ve tecrübeye sahip bir çok editörümüz bulunmaktadır. Deneyimli grafiker üyelerimiz tarafından bir çok çalışma sürdürülmekte ve böylelikle sizin hayallerinizdeki web siteyi oluşturmanızda  sizlere destek sağlamaktayız. Web sitemizdeki  bilgi ve içeriklere ücretsiz  ulaşabilir sizde web sitenizi kendiniz tasarlayabilirsiniz.

Google Seo Optimizasyonu

Google optimizasyon ile sitenizi Google arama motoruna uygun hale getirir ve arama motorlarının sitenizi kolayca bulmasını sağlarız. Bir site için en önemli konu Google optimizasyonudur bu nedenle kesinlikle var olan sitenizi optimize ettirmenizi öneririz. Dizine faydalı olabilmesi için editörlerimizden seo yapılandırması talep edebilirsiniz. Arama motoru’nda anahtar kelimelerinizle sol kısımdaki doğal arama sonuçlarında yani ücretsiz kısımda mümkün olan en üst sırada yer almak Google optimizasyon ile mümkündür. Arama Motoru Optimizasyonu; gerek bir şirketin tanıtımı açısından ve gerekse o sitenin dünyanın herhangi bir yerindeki çocuktan yaşlısına potansiyel müşterilere yada okuyucularına ulaşmak ve kazancını katlamak açısından gerçekten de stratejik önem taşımaktadır.

Blogger Tasarım

En şık, modern, responsive ve seo uyumlu blogger temalarını sizler için tasarlıyoruz. Bir çok insan blog yazma işine blogdan para kazanma amacıyla başlıyor ve çıktığı bu yolda öncelikle hangi konunun en çok para kazandırma potansiyeli var diye araştırdıktan sonra, blog konusu olarak o konuyu seçiyor ve o konu üzerine blog yazmaya başlıyor. Eğer sizde Blog açmak istiyor fakat kurulum hakkında yeterli bilgiye sahip değilim diyorsanız , Profesyonel şablon ve içeriklere sahip blogger sayfanızı editörlerimizden yardım alıp paylaşmaya başlayabilirsiniz.

Blogger’dan Wordpress’e Taşıma Hizmeti

Blogger’dan WordPress’e geçiş işleminde veri,seo yapısı,hit ve içerik gibi çok önemli kriterlere dikkat ederek bloğunuzu google kuralları ve link yapısına uygun olarak taşıyoruz. Blogger, Google tarafından sağlanan ücretsiz bir blog altyapısıdır. Blogger olmak isteyenler yada yeni yeni bu platformda yer almak isteyenler için blogger kullanmak  iyi bir seçimdir. Çünkü hosting yada domain almanıza gerek kalmadan ücretsiz bir biçimde bloğunuzu oluşturabilirsiniz. Peki ya bloğunuz zamanla iyi hitler elde etmeye başladığında ne yapacaksınız? Zamanı geri almak mümkün olmadığından farketmeden binlerce link oluşturmuş ve iyi indexler almış olabilirsiniz. Bu durumdan özgün bir web sitesine geçmek bazen çok zor olabilir bu yüzden sizin yardımınıza yetişiyoruz. Size uygun barındırma seçimlerini sağladıktan sonra Sitenizi kuruyor ve Google index değerlerinizi bire bir taşıyarak sizi hayalinizdeki özgün web sitesine taşıyoruz. Yapmanız gereken tek şey sistem üzerindeki editörlere ulaşmak ve yardım talep etmek.