Google Sites Yaptır

Google‘ın tüm internet kullanıcıları için birçok ücretsiz servisi olduğu bir gerçek. Örnek olarak, Blogger vasıtası ile birkaç adımda blog sayfanızı oluşturabiliyorsunuz. Peki şirketiniz veya kendiniz için bir web sitesi oluşturmayı hiç düşündünüz mü? Ürünlerinizi veya kişisel çalışmalarınızı listeleyebileceğiniz dinamik bir web sayfası yaratmak isteyebilirsiniz. Google Sites servisi, bu yöndeki ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilecek donanıma sahip. Ayrıca ilgili servis içerisinde Google‘ın Analytics veya Search Console gibi servislerini de kullanabilmektesiniz.

Oldukça kolay bir kullanıma sahip olup, yardım sayfası doğrultusunda da merak edebileceğiniz soruların yanıtlarını inceleyebilirsiniz. Eğer kurumsal olarak veya kişisel olarak bir web sitesi kurmak istiyor iseniz, Google Sites ile başlamanız vakit kazanmanızı sağlayacaktır. Şuan için Google sites web tasarımlarda 2 paket mevcuttur size uygun olan paketi seçip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yukarıdaki seçenekler çerçevesinde Network Dizayn tasarımcılarından destek alabilirsiniz daha fazla bilgi edinmek için DESTEK hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.