Appsheet’i Gmail’e entegre etme

Appsheet’i Gmail’e entegre etme
0

Google, Dinamik e-posta desteği ile Appsheet‘i Gmail’e entegre ederek Google Çalışma Alanı’na daha fazla esneklik getiriyor. 

 
Bu entegrasyon, teknik olmayan kullanıcılar da dahil olmak üzere herkesin Appsheet‘i kullanarak dinamik e—postalar oluşturmasına olanak tanır.

Google Workspace Enterprise Plus kullanıcıları ve AppSheet kullanıcıları artık:

Gmail içinde işlenen AppSheet uygulamalar oluşturun. Gömülü, düzenlenebilir veri alanlarına sahip Gmail kullanıcılarına uygulama sayfası formlarını ve görünümlerini kolayca gönderin
AppSheet otomasyonunu kullanarak tatil veya bütçe onayları gibi ek iş akışlarını tetikleyin

Gmail'de envanter isteğini onaylamak için Appsheet'i kullanma örneği
Gmail’de envanter isteğini onaylamak için Appsheet’i kullanma örneği
AppSheet, kodlama deneyimlerinden bağımsız olarak herkesin uygulamaları ve otomasyonu hızlı bir şekilde oluşturmasını ve dağıtmasını sağlar. Google Çalışma Alanı kullanıcıları, dinamik e-posta kullanarak Appsheet’i Gmail’e getirerek artık gelen kutularını terk etmek zorunda kalmadan bu uygulamalarla etkileşime girebilir, zamandan tasarruf edebilir ve daha üretken ve verimli olmalarına yardımcı olabilir.
 
Google Çalışma Alanı müşterileri bu özelliği zaten bütçe, envanter ve tatil onayları, istek ve projeler hakkında yorum yapma, destek bileti atama ve diğer birçok senaryonun yanı sıra CRM‘LERİNDE müşteri bilgilerini güncelleme gibi heyecan verici şekillerde kullanıyor.
 
Yöneticiler: Appsheet’in Yönetici konsolunda ek bir hizmet olarak açılması gerekir. Ayrıca yöneticiler, Yönetici konsolunda kuruluşları için dinamik e-postaları açabilir veya kapatabilir. 
 
Kaynak:https://workspaceupdates.googleblog.com/2021/10/integrating-appsheet-into-gmail.html?utm_source=adnanguneycom.
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir