ChatGPT’nin “Şirketlere Özel” Versiyonu Duyuruldu: İşte Özel Sürümün Yepyeni Yetenekleri

ChatGPT’nin “Şirketlere Özel” Versiyonu Duyuruldu: İşte Özel Sürümün Yepyeni Yetenekleri
0

OpenAI, ChatGPT’nin kurumsala yönelik abonelik paketi “ChatGPT Enterprise”ı duyurdu. GPT-4 kullanan ve özelleştirilen yeni paket, karmaşık soruların yanıtlanması ve veri analizleri gibi işlemlerde kullanılabiliyor.

Son dönemlerin en popüler yapay zekâ araçlarından ChatGPT’nin geliştiricisi OpenAI, yeni bir abonelik planı duyurdu. Daha çok kurumsal müşterilere odaklanan bu abonelik planı “ChatGPT Enterprise” olarak isimlendiriliyor ve bazı etkileyici özellikler sunuyor. Gelin hep birlikte ChatGPT Enterprise aboneliğinin avantajlarına bakalım.

Yapılan açıklamalara göre ChatGPT Enterprise, GPT-4 dil modeline erişim sağlıyor. ChatGPT’nin özelleştirilmiş sürümü, bu abonelik paketinde karmaşık veri analizleri yapabiliyor ve karmaşık sorular için anlamlı yanıtlar üretebiliyor. OpenAI, bu abonelik paketinde kullanıcı gizliliği ve güvenliğinin de maksimum seviyede tutulacağını söylüyor. Açıklamaya göre ChatGPT Enterprise, müşterilerin kendi veritabanlarını kullanarak geliştirilmeyecek. Bu sayede bir şirkete ait verilerin sızdırılma olasılığı da ortadan kaldırılacak.

ChatGPT Enterprise, kurumsala odaklanan özellikler sunacak

ChatGPT

OpenAI’nin açıklamasına göre ChatGPT Enterprise, kurumsal müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek özel araçlara sahip olacak. Ayrıca bir şirket, isterse ChatGPT’yi kendi ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirebilecek. OpenAI, halihazırda ChatGPT müşterisi olan kurumsal müşterilerin, kaldıkları yerden ChatGPT Enterprise aboneliğine geçebileceklerini söylüyor.

OpenAI, ChatGPT Enterprise için fiyat açıklaması yapmadı. Bunun nedeni, yeni aboneliğin müşteriye özel olarak fiyatlandırılacak olması. Diyelim ki büyük bir şirketiniz var ve yapay zekâ ile desteklemek istiyorsunuz. Bu durumda daha gelişmiş özelliklerle donatılan ChatGPT Enterprise aboneliğini satın alacaksınız. Küçük bir işletmeyseniz ve daha basit işlemler için ChatGPT kullanacaksanız, daha uygun fiyatla ChatGPT Enterprise abonesi olabileceksiniz.


Kaynak:https://openai.com/blog/introducing-chatgpt-enterprise
 

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir
pinglogo

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir