Epic Games’in 2024’teki İlk Ücretsiz Oyunu Belli Oldu: Arkadaşlarınızla Birlikte Oynayabilirsiniz!

Epic Games’in 2024’teki İlk Ücretsiz Oyunu Belli Oldu: Arkadaşlarınızla Birlikte Oynayabilirsiniz!
0

Epic Games’in yılbaşına özel her gün bedava oyun kampanyasının bugünkü oyunu belli oldu. Steam’de ise indirimsiz 10,49 dolara (309,17 TL) satılan Escape Academy, yarın akşama kadar bedavaya alınabilecek.

Steam’in dolar kuru ile ödeme almaya başlamasıyla Türk oyuncuların ilgisini daha çok çeken Epic Games, yılbaşına özel ücretsiz oyun kampanyalarını sürdürüyor. Platform şimdi de bugün hangi oyunu bedavaya vereceğini açıkladı. Bugünkü oyun, Escape Academy​ oldu. Yapım, 24 saatliğine ücretsiz olacak.

Escape Academy fragmanı

Epic Games’in ücretsiz oyunları nasıl alınır?

epic games

Epic Games’in bedava oyunlarını almak oldukça kolay. Öncelikle buradaki bağlantı üzerinden siteye girmeniz gerekiyor. Daha sonra almak istediğiniz oyuna tıklayıp, açılan sayfadaki ‘Yükle’ seçeneğine basın ve oyuna sahip olun. Ücretsiz oyunları almak için Epic Games hesabınıza giriş yapmanız gerektiğini de belirtelim. 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir