Hobbit Olup Shire’ı Keşfedeceğimiz Yüzüklerin Efendisi Oyunu Tales of the Shire’ın Fragmanı Yayımlandı [Video]

Hobbit Olup Shire’ı Keşfedeceğimiz Yüzüklerin Efendisi Oyunu Tales of the Shire’ın Fragmanı Yayımlandı [Video]
0

 

 

Yüzüklerin Efendisi sevenlerin beklediği Tales of the Shire: A The Lord of The Rings Game’den fragman geldi. Oyunda bir Hobbit rolüne bürünerek Shire’a gideceğiz.

Yüzüklerin Efendisi serisinden ilham alan “Tales of the Shire: A The Lord of The Rings Game” oyunu geçtiğimiz eylül ayında duyurulmuş ve hayranlarını çok heyecanlandırmıştı. Bugün ise oyundan resmî fragman paylaşıldı.

Weta Workshop tarafından geliştirilen ve Private Division tarafından yayımlanacak olan oyun, bizi Shire’a götürerek yepyeni bir Yüzüklerin Efendisi serüvenine atılmamızı sağlayacak.

Tales of the Shire: A The Lord of The Rings Game fragmanı

Tales of the Shire: A The Lord of The Rings Game nasıl bir oyun olacak?

Oyunda, bir Hobbit rolüne bürüneceğiz ve huzur dolu Shire manzarası eşliğinde hayatımızı sürdüreceğiz. Orta Dünya’nın bu huzurlu köşesini keşfetmeye çalışırken kendi evimizi istediğimiz gibi dekore edip Hobbit arkadaşlar edinebileceğiz.

Tales of the Shire: A The Lord of The Rings Game sistem gereksinimleri

Oyunun sistem gereksinimleri henüz açıklanmadı. Açıklandığında bu kısmı güncelleyeceğiz.

Tales of the Shire: A The Lord of The Rings Game çıkış tarihi

Tales of the Shire oyunun kesin çıkış tarihi açıklanmadı. Ancak Private Division’ın aktardığına göre oyun, 2024 içinde piyasaya sürülecek. Xbox Series X/S, PC ve PlayStation 5 için çıkış yapacağını belirtelim.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir