Huawei, Türkiye’ye Çıkarma Yaptı: 5 Yeni Dizüstü Bilgisayar ve 2 Tablet Satışa Sundu

Huawei, Türkiye’ye Çıkarma Yaptı: 5 Yeni Dizüstü Bilgisayar ve 2 Tablet Satışa Sundu
0

Huawei, Türkiye’de 5 yeni dizüstü bilgisayar ve 2 yeni tablet modeli satışa sundu. Yeni ürünler arasında her bütçeye göre model bulunuyor.

Türkiye’de yeni bir lansman etkinliği gerçekleştiren Çinli teknoloji devi Huawei, deyim yerindeyse çıkarma yaptı. Birbirinden şık ve güçlü MateBook dizüstü bilgisayarlarının yanı sıra özellikle öğrencilerin en önemli yardımcılarından olacak MatePad tabletleriyle sahne alan Huawei, ‘Okula Dönüş Fırsatları‘ kapsamında güzel kampanyalar da sunuyor.

Huawei’nin Türkiye’de satışa sunduğu yeni dizüstü bilgisayarlarından en güçlüsü, MateBook X Pro olarak karşımıza çıktı. Ayrıca MateBook 16s, MateBook D Serisi de daha uygun fiyatlı alternatifler olarak gösterildi. Tablet tarafında ise MatePad Air ve MatePad 11.5 en yeni Huawei tabletler olarak satışa sunuluyor.

Huawei’nin Türkiye’de satışa sunduğu yeni ürünler şu şekilde:

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir