Samsung Galaxy S24’ün İlk Reklam Filmi Yayımlandı: “Yeni Çağa Hazır Olun”

Samsung Galaxy S24’ün İlk Reklam Filmi Yayımlandı: “Yeni Çağa Hazır Olun”
0

Samsung Galaxy S24 için hazırlanan reklam filmi yayımlandı. Samsung, bu reklam filminde, marka için önemli dönüm noktalarını gösteriyor. Galaxy S24 ile yeni bir çağ başlayacağı vurgulanıyor.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, 2024 yılı çalışmalarına resmen start verdi. Şirket, 17 Ocak‘ta düzenleyeceği etkinlikte Galaxy S24 ailesini resmen tanıtacak. Geçtiğimiz gün lansman tarihini net bir biçimde açıklayan Samsung, şimdi de Galaxy S24 ailesi için hazırlanan ilk reklam filmini yayımladı.

Samsung Galaxy S24, şirket için önemli bir dönüm noktası olacak. Zira bu akıllı telefonlarda, üretken yapay zekâ entegrasyonunu göreceğiz. Galaxy AI başlığı altında toplanan yeni özellikler, kullanıcılara bambaşka bir deneyim sunacak. Hazırlanan reklam filmi de aslında tam olarak buna odaklanıyor.

“Yeni bir çağa hazır olun”

Samsung Galaxy S24 tanıtım videosu

Samsung’un Galaxy S24 için hazırladığı reklam filmi, ilk cep telefonunu göstererek başlıyor. Ardından bir zaman yolculuğuna çıkıyoruz ve dokunmatik ekran, suya dayanıklılık, temassız ödemeler dönemlerinin başlangıcını yapan Samsung telefonları görüyoruz. Şirket, en sonunda da katlanabilir ekranlı telefonu olan Galaxy Z Flip’i gösteriyor ve “Yeni bir çağa hazır olun.” sloganı ile videoyu sonlandırıyor.

Samsung için mobil cihazlardaki dönüm noktaları şöyle:

 • Samsung Galaxy Note (2011): Dokunmatik ve geniş ekran kullanımının başlaması.
 • Samsung Galaxy S5 (2014): Suya ve toza dayanıklılık
 • Samsung Galaxy S6 Edge (2015): Samsung Pay ile ilk temassız ödeme.
 • Samsung Galaxy Z Flip (2020): Katlanabilir ekran döneminin başlaması.
 • Samsung Galaxy S24 (2024): Galaxy AI döneminin başlangıcı.

Samsung Galaxy S24 için hazırlanan reklam filmini aşağıdan izleyebilirsiniz

 

 
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir