Adsense Yeni Reklam İnceleme Merkezi

Adsense Yeni Reklam İnceleme Merkezi
0

Adsense yayıncı ve reklam verenler için, Yeni Reklam İnceleme merkezi’nin kullanıma açıldığını, çok yakında reklam widget seçeneklerininde başlayacağını bildirdi. 16 Nisan 2014 tarihinde, Adsense Ürün Müdürü Fiona Herring’in, Inside Adsense resmi blog’un da Yeni reklam İnceleme merkezi için yapılan açıklamada, yayıncı kategorisinde olan yazarlar, adminler reklam uygulamaları üzerinde daha kapsamlı bir çalışma yapabilecekler.

adsense-yeni-reklam-inceleme-merkezi

Yeni reklam inceleme merkezine giriş yaptığınızda reklam verenlerin reklam ebatlarını, reklam gösterim puanını, reklam veren linkini, reklam üzerine maus ile bakıldığında büyütülmüş Resimleri Lightbox ile inceleyebiliyorsunuz. İstenmeyen reklam birimlerini engelleme seçeneklerini de görebiliyorsunuz.

reklemlara-izinver-engelle-secenegi

 

Adsense hesabına eklenen yeni reklam merkez sekmesi ile sitenizde gösterilen reklam birimleri üzerinde daha fazla kontrole sahip olabileceksiniz. Hangi reklamların daha yüksek, orta, düşük olduğunu anlayabileceksiniz.

Adsense Yeni Reklam Merkezi sekmesini nasıl açacaksınız :

1. Adsense hesabınıza giriş yapın.

2. Reklamlara izin ver ve Reklamları engelle üst menü ismine tıklayın

3. Menü sekmelerini inceleyin sağ tarafda son kısımda Reklamlar (Reklam İnceleme Merkezi) ismine tıklayın.

4. Açılan pencerede sağ üst kısımda İncelenen reklamları göster seçeneğinin işaretli olup olmadığını kontrol edin.İşaretli değilse kutucuğu işaretleyin.

5. Sağ alt kısımda oklar ile diğer reklam birimlerini de inceleyebilirsiniz.

6.Resim üzerinde bulunan ters çit ok işaretine tıklayarak resmi büyütüp, Masa üstü, Mobil, tablet, görünümleri ve filitrelere tıklayarak widget yapılandırmalarını inceleyebilirsiniz.

İlerleyen zaman için de yeni Adsense bilgilerinde buluşmak üzere.

Ayrıca bakınız ⇒ Adsense ile ilgili tüm konu içerikleri

Adsense ile ilgili bağlantı linkleri :

Google+ Adsense , Google+ Youtube

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir