Amazon’da Bu Hafta Daha Ucuza Satılan Elektronik Ürünler

Amazon’da Bu Hafta Daha Ucuza Satılan Elektronik Ürünler
0

 

Amazon Türkiye’de, bu hafta indirime giren elektronik ürünler belirlendi. Listede dizüstü bilgisayarlar, projeksiyonlar, monitörler ve oyuncu aksesuarları yer alıyor.

7 TL’ye dizi ve film platformu Prime Video dahil, hızlı kargo hizmetiyle Türkiye’de faaliyet veren Amazon’un iddialı kampanyalarını ve indirimli ürünlerini sizinle paylaşmayı sürdürüyoruz. 

15 Mart Çarşamba gününden itibaren geçerli olacak bu haftanın indirimli ürünleri köşesinde oyuncuların ve ev eğlence sistemi arayışında olanların işine yarayacak pek çok ürün var. Üstelik bu kez sizlerle birlikte ürünleri rahatlıkla seçebilmeniz için kategorilerdeki indirimleri paylaşıyoruz.

Amazon’da indirime giren elektronik ürünler:

15 Mart’tan itibaren bir hafta boyunca uygun fiyatlara satın alabileceğiniz Amazon ürünleri bunlardı. Amazon tarafından düzenlenen indirim ve kampanyalar için takipte kalın, görüşlerinizi yorumlar bölümüne bekliyoruz.  

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yorum Yap