Paradox Interactive de Microsoft Saflarına Katıldı: Yeni Oyunların Tamamı Xbox Game Pass’e Gelecek!

Paradox Interactive de Microsoft Saflarına Katıldı: Yeni Oyunların Tamamı Xbox Game Pass’e Gelecek!
0

 

Paradox Interactive, bugün yaptığı açıklamada Cities Skylines 2 ve yeni gelecek tüm oyunlarının ilk günden Game Pass’e ekleneceğini açıkladı.

Konu simülasyon oyunları olduğunda sektörün lider isimlerinden birisi olan ve Cities Skylines, Europa Universalis, Hearts of Iron ve Pillars of Eternity gibi başarılı yapımlara imza atan Paradox Interactive, bugün yaptığı sürpriz bir açıklamayla Cities Skylines 2 ve “Sims rakibi” yeni oyunları Life By You’nun duyurusunu yaptı.

Bu duyuruların ardından Paradox, bir bomba daha patlatarak Microsoft ile uzun süreli bir ortaklık kurduğunu açıkladı. Bu ortaklık sayesinde Paradox’un yeni gelecek tüm oyunları ilk günden Game Pass’e gelecek.

Paradox’un tüm oyunları Game Pass’e gelecek

Paradox Interactive, bugün yaptığı açıklamada yaptıkları yeni bir ortaklıkla birlikte Cities Skylines 2 ve Life By You başta olmak üzere tüm çıkacak Paradox oyunlarının ilk günden itibaren Xbox Game Pass abonelerine ücretsiz sunulacağını duyurdu.

Önümüzdeki dönemde 10’dan fazla oyunu hayranlarına sunması beklenen Paradox, bu hamleyle birlikte tüm oyunlarının Game Pass’e gelişini de duyurmuş oldu. Keza uzun yıllardır Microsoft ile arasından su sızmayan şirketin neredeyse tüm oyunları halihazırda Game Pass’te yer alıyor.

Paradox Interactive’in önümüzdeki dönemde yayınlayacağı ve Game Pass’e eklenecek tüm oyunları:

Life by You

Cities Skylines 2

The Lamplighters League

Crusader Kings 3: Tours and Tournaments

Across the Obelisk: The Wolf Wars

Mechabellum

Knights of Pen and Paper 3

Surviving the Aftermath: Rebirth

Europa Universalis IV: Domination

Age of Wonders 4

Stellaris: First Contact

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir