Avatar: The Way of Water, Disney+’ta Yayınlandı

Avatar: The Way of Water, Disney+’ta Yayınlandı
0

James Cameron’ın yıllar boyu beklenen ve geçtiğimiz senenin sonunda sinemalarda izleyicisi ile buluşan filmi Avatar: The Way of Water, beyaz perdede geçirdiği ayların ardından Disney+’ta yayınlandı.

2022’nin en çok konuşulan filmlerinden bir tanesi, hiç şüphesiz Avatar: The Way of Water‘dı. İlk kez 2009 yılında tanıştığımız Avatar serisinin devamı niteliğindeki ikinci film, yayınlanmadan önceki dönemde de yayınlandığı dönemde de sinema dünyasının bir numaralı gündem maddesiydi.

İzleyenleri özellikle yarattığı evrenle içine çekmeyi başaran yapım, sinemada izleme şansı yakalayamayan izleyiciler için Disney+’a geldi. Avatar: The Way of Water, 7 Haziran itibarıyla tüm Disney+ üyelerinin beğenisine sunuldu.

Vizyona girmesinden bu yana rekordan rekora koşan Avatar: The Way of Water, 2.32 milyar dolar gişe hasılatı ile dünya çapında tüm zamanların en çok hasılat yapan üçüncü filmi oldu. İlk filmiyle de büyük başarılara imza atan yapımda bu kez ilk filmde izlediğimiz olaylardan on yıl sonrasına gidiyoruz ve bizi bambaşka bir dünya ile yeni maceralar bekliyor.

İlk filmin hikayesinden 10 yıl sonraya gidiyoruz;

Avatar: The Way of Water

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir