Microsoft Flight Simulator 2024 Duyuruldu: İsteyen Paraşütle Atlasın İsteyen Uçakla Yangın Söndürsün… [Video]

Microsoft Flight Simulator 2024 Duyuruldu: İsteyen Paraşütle Atlasın İsteyen Uçakla Yangın Söndürsün… [Video]
0

 

Oyuna yepyeni yetenekler katacak ve oyunların neredeyse hava yapabilecekleri tüm aksiyonları oyuna getirecek Microsoft Flight Simulator 2024 duyuruldu.

Tüm oyun dünyasının dikkat kesildiği Xbox Games Showcase, simülasyon sevenler için de büyük bir duyuruya yer verdi. Microsoft Flight Simulator 2024, tüm oyunseverleri heyecanlandıran bir sinematik fragman ile duyuruldu. Duyuruldu dediğimize bakmayın, Microsoft Flight Simulator 2024 ayrı bir oyun değil, mevcut oyuna gelen bir güncelleme olacak.

Paylaşılan fragmana göre Microsoft Flight Simulator 2024, sıcak hava balonuyla geziye katılmanın yanı sıra paraşütle atlama, uçakla yangın söndürme ve dahasına yer verecek. Görünen o ki oyunun geliştiricisi Asobo, bir pilotun kullanmayı isteyebileceği her türlü hava taşıtını ve aksiyonunu oyuna getirmeyi planlıyor.

Microsoft Flight Simulator 2024 güncellemesiyle paraşütle atlama bile yapabileceksiniz

Microsoft Flight Simulator 2024’te bir endüstriyel kargo uçağı kullanabilir, hava ambulansı uçurabilir, bir dağcı kurtarma ekibine katılabilirsiniz. Tabi uçuş yarışlarını da unutmayalım… Adından da anlayabileceğiniz üzere tüm bunları deneyimleyebilmek için 2024 yılını beklememiz gerekecek. Tüm bunlar gelene kadarsa kasım ayında yayınlanacak Dune genişleme paketiyle idare edebilirsiniz. 

Microsoft Flight Simulator 2024 fragmanı

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir