İlk Filmi, Netflix’in En Çok İzlenen Filmlerinden Olan Extraction 2’nin İlk Fragmanı Yayınlandı [Video]

İlk Filmi, Netflix’in En Çok İzlenen Filmlerinden Olan Extraction 2’nin İlk Fragmanı Yayınlandı [Video]
0

 

Netflix’in aksiyon serisi Extraction’ın ikinci filminden ilk fragman geldi. Film, başrolünde Chris Hemsworth’e yer veriyor.

Netflix’in Nisan 2020’de başlattığı yeni aksiyon serisi Extraction, ilk filmiyle büyük bir popülerlik kazanmayı başarmıştı. Öyle ki film, çıktığı dönem aylarca Netflix’in en çok izlenen filmleri arasında yer almayı başarmıştı. Chris Hemsworth’ün başrolünü üstlendiği serinin ikinci filmi ile geri dönüşü merakla bekleniyordu.

Uzun süredir beklenen ikinci filmi Extraction 2 hakkında sonunda taşlar yerine oturdu. Netflix, Extraction 2’nin ilk fragmanını yayınladı. Fragmanla birlikte filmin yayın tarihi de açıklandı.

Extraction 2 fragmanı:

Extraction 2 konusu:

extraction 2

Extraction 2, ilk filmde yaşananlar sonrasında zar zor hayatta kalan Avustralyalı paralı asker Rake’in yeni bir ölümcül göreve başlamasını konu alacak. Rake, bu kez acımasız bir Gürcü gangsterin hırpalanmış ailesini, tutsak edildikleri hapishaneden kurtarmaya çalışacak.

Filmin başrolleri yeniden Chris Hemsworth ve Sam Hargrave tarafından paylaşılacak. Filmin senaryosu, Marvel hayranlarının çokça sevdiği Joe Russo tarafından yazıldı. 

Extraction 2 yayın tarihi:

Extraction 2, 16 Haziran’da Netflix’te yayınlanacak.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir