Resident Evil 9 geliyor: İşte ilk detaylar

Resident Evil 9 geliyor: İşte ilk detaylar
https://shiftdelete.net/resident-evil-9-geliyor-cikis-tarihi
0

Resident Evil 9 ile ilgili ilk detayları resmen paylaşıldı. Oyun geliştirme aşamasında ve bizlerle olacak. İşte tahmini çıkış tarihi…

Dünyanın en çok satan serilerinden olan Resident Evil için müjdeli haber geldi: Capcom, Resident Evil 9 için geliştirme sürecinde olduklarını resmen doğruladı. Seri, Resident Evil 7: Biohazard’ın da yönetmeni ve yapımcısı olarak göze çarpan Koshi Nkanishi tarafından geliştiriliyor. Oyunun çıkış tarihi şu an için belirsiz ancak 2025 yılının son aylarında oyuncularla buluşması bekleniyor.


 

Resident Evil 9, tüm konsollara ve PC’ye çıkacak


Resident Evil 9 hakkında uzun süredir piyasada dolaşan dedikodular sonrasında hayranlar, yeni oyunun ne zaman duyurulacağını merakla bekliyordu. Capcom, bu beklentileri en sonunda yanıtladı ve yeni oyununu resmi olarak duyurdu. Oyunun yönetmenliğini Resident Evil 7’nin yönetmeni Koshi Nakanishi üstlenecek.

Yeni oyun hakkında henüz çok fazla detay paylaşılmasa da, Capcom’un Resident Evil 9’u önümüzdeki aylarda daha detaylı bir şekilde tanıtacağı belirtiliyor. Oyunun çıkış tarihi ve oynanış detayları gibi konular henüz netlik kazanmamış olsa da, Resident Evil serisinin hayranları şimdiden yeni oyunun ne gibi sürprizler sunacağını merakla bekliyor.


Oyunla ilgili açıklama yapan yapımcı Koshi Nakanishi şunları söyledi:

“Resident Evil 7’nin ardından ne yapacağımıza karar vermek gerçekten zordu ama buldum ve dürüst olmak gerekirse sağlam bir şey hissediyorum. Henüz hiçbir ayrıntıyı paylaşamam, ancak paylaşabileceğim gün için heyecanlanmanızı umuyorum.”

Peki sizler yeni Resident Evil 9 hakkında ne düşünüyorsunuz? Oyun sizleri heyecanlandırıyor mu? Görüşlerinizi bizlerle yorumlarda paylaşmayı ihmal etmeyin.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir