The Walking Dead: Dead City’nin Çıkış Tarihi Sonunda Belli Oldu

The Walking Dead: Dead City’nin Çıkış Tarihi Sonunda Belli Oldu
0

 

 Ekranlara veda eden The Walking Dead’in yeni yan dizisi The Walking Dead: Dead City’nin ne zaman seyircilerle buluşacağı resmen duyuruldu.

The Walking Dead, Bundan 6 ay kadar önce 11. sezon finaliyle ekranlara veda etmişti. Serinin hayranları, dizinin bitmesine üzülürken bir yandan yapımcılardan iyi haberler de alıyordu. The Walking Dead’in ilk yan dizisi olan Fear The Walking Dead devam ediyordu.

Üstelik yeni bir yan dizi daha duyurulmuştu. Hem de bu dizide ana karakterlerden ikisi direkt yer alıyor: The Walking Dead: Dead City. 5 ay kadar önce ilk görsellerini gördüğümüz dizinin çıkış tarihi sonunda belli oldu.

The Walking Dead: Dead City, çok yakında geliyor

TWD evrenimde çıkacak olan üç yeni yan diziden ilki olan Dead City, Lauren Cohan’ın canlandırdığı Maggie ve Jeffrey Dean Morgan’ın canlandırdığı Negan karakterlerini konu alıyor ve bu anlaşamayan ikilinin, Maggie’nin kaçırılan oğlu Hershel’i kurtarmak için zombi istilasına uğramış New York’ta zoraki iş birliği yaptığını anlatıyor.

Dizinin çıkış tarihinin daha önce 2023 yaz ayları olduğunu zaten biliyorduk ancak şu anda resmi bir şekilde tarih açıklandı. The Walking Dead: Dead City, 18 Haziran 2023 tarihinde izleyicilerle buluşacak. Duyuru, The Walking Dead’in resmi Twitter hesabından yapıldı.

The Walking Dead’in diğer yan dizileri hakkında henüz bir bilgi yok. Belki yeni dizi Dead City yayınlandığında diğer yan diziler için de açıklama yaparlar. Dead City için heyecanlı mısınız? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

 

Kaynak: https://deadline.com/2023/03/amc-sets-the-walking-dead-dead-city-premiere-date-1235309946/
 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir