Yıllardır Süren Bekleyiş Sona Erdi: Çılgın Hırsız 4’ten İlk Fragman Geldi!

Yıllardır Süren Bekleyiş Sona Erdi: Çılgın Hırsız 4’ten İlk Fragman Geldi!
0

Popüler animasyon film serisi Çılgın Hırsız’ın dördüncü filmi için kimsenin beklemediği bir anda yeni bir fragman yayımlandı.

Çılgın Hırsız serisi ve minyonlar, dünyanın dört bir yanında hemen her yaştan milyonlarca hayrana sahip. Bu kadar popüler bir markanın da yakın zamanda emekli olmasını kimse beklemiyor. Kimsenin beklemediği bir diğer şey ise Çılgın Hırsız 4 fragmanıydı ama bu fragman paylaşıldı. 

Çılgın Hırsız 4 fragmanı

Çılgın Hırsız 4 filminin konusu

Fragmanda gördüğümüz üzere Gru’nun artık bir bebeği var. Ayrıca minionlar da kendi uydurma dillerinden vazgeçip anlaşılabilir bir İngilizce konuşmaya başlamışlar. Filmde Gru ve ailesi, hapisten kaçıp kendilerinin peşine düşen bir mahkumla mücadele edecekler. Bu mücadele oldukça heyecanlı geçecek gibi gözüküyor.

Çılgın Hırsız 4 fiminin oyuncuları

Çılgın Hırsız filminin seslendirme kadrosunda Steve Carell, Sofia Vergara, Kristen Wiig, Miranda Cosgrove, Dana Gaier, Jason Segel, Will Ferrell gibi isimler yer alıyor. Senaryosunu Mike White’ın kaleme aldığı filmin yönetmenliğini ise Chris Renaud ve Patrick Delage üstleniyor. 

Çılgın Hırsız 4 yayın tarihi

Çılgın Hırsız 4 filmi, 3 Temmuz 2024’te vizyona girecek. Yapım ilk olarak sinema salonlarında gösterilecek. 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir