Ajda Pekkan’ın Hayatı Film Oluyor: Serenay Sarıkaya’nın Canlandıracağı İddia Edildi

Ajda Pekkan’ın Hayatı Film Oluyor: Serenay Sarıkaya’nın Canlandıracağı İddia Edildi
0

 

Ajda Pekkan’ın hayatının beyaz perdeye aktarılacağı iddia edildi. Pekkan’ın bu projeye destek verdiği zaten bilinirken, başrol oyuncusu için sürpriz bir iddia ortaya atıldı.

Türk sinema sektörü, son dönemlerde daha çok ünlü isimlerin hayat hikâyelerinin uyarlanmasına ev sahipliği yapıyor. Vizyona giren filmleri yakından takip edenler iyi bilir; Bergen ile başlayan furya, Dilber Ay, Mahsun Kırmızıgül, Barış Akarsu ve Cem Karaca gibi isimlerle devam etti. Gelen son haberler, bu furyanın bir süre daha devam edeceğini gözler önüne seriyor.

Edinilen bilgilere göre bu kez de Türk müziğinin önemli isimlerinden biri olan Ajda Pekkan‘ın hayatını anlatan yeni bir film çekilecek. Geçmişte de zaman zaman dillen proje, Ajda Pekkan’ın da hoşuna gitmiş ve şu ifadeleri kullanmıştı: “En çok beğendiğim senaryo ve beni oynayacak oyuncuyu öneren yapımcıyla el sıkışacağım.”

Serenay Sarıkaya’yı görebiliriz

Serenay Sarıkaya

Kesinleşmiş bir şey olmasa da Ajda Pekkan’ın hayatını anlatacak filmin başrolü, sevilen oyunculardan biri olan Serenay Sarıkaya olacağı söyleniyor. Ancak Sarıkaya, geçmişte Bergen için de anılmıştı. Bergen’e hayat veren oyuncu ise Farah Zeynep Abdullah olmuştu.

Ajda Pekkan’ın hayatını anlatacak filmle ilgili aktarabileceklerimiz şimdilik bu kadar. Konuyla ilgili yeni bir gelişme yaşanırsa sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

 

Kaynak: https://haberglobal.com.tr/magazin/serenay-sarikaya-ajda-oluyor-307054
 


Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir