Beyaz Tavşanı Takip Edin… Kapalı Gişe Sahnelenen Alice Müzikali Disney+’ta Yayınlandı!

Beyaz Tavşanı Takip Edin… Kapalı Gişe Sahnelenen Alice Müzikali Disney+’ta Yayınlandı!
0

 

Alice Harikalar Diyarında hikayesinin tamamen Türkçe uyarlaması olarak kapalı gişe olarak sahnelenen Alice Müzikali, Disney+ tarafından yayınlandı. Oyunun kadrosunda Ezgi Mola, Serenay Sarıkaya ve Enis Arıkan gibi isimler yer alıyor, ancak izleyeceğiniz şey sadece bir tiyatro oyunu değil, daha fazlası!

Geçtiğimiz yıl ülkemizde yayın hayatına başlayan Disney+, son yılların en önemli tiyatro oyunlarından birisi olarak görülen Alice Müzikal’ini yayınladı. BKM, Zorlu PSM ve id ortak yapımcılığıyla gerçekleştirilen ve başladığı günden bu yana kapalı gişe devam eden ‘Alice Müzikali’ bugün itibariyle Disney+ üzerinden izleyicilerle buluştu! 

Alice rolünde Serenay Sarıkaya’yı izlediğimiz oyunda Ezgi Mola, Enis Arıkan, Şükrü Özyıldız, İbrahim Selim ve Merve Dizdar gibi ünlü oyuncuların yer alıyor. Lewis Carroll’un efsanevi eseri Alice Harikalar Diyarında hikayesinden uyarlanan müzikal, sıradan bir sahne oyunu değil. Teknolojik sınırların zorlandığı, yaşananları sahnenin ve ekranlarınızın dışına taşıyacak bir deneyim sunuyor.

Alice Müzikali Disney+ fragmanı:

Elbette Alice Müzikali canlı olarak sahnelenmeye devam ediyor, ancak Disney+ sayesinde oyunu izleyemeyecek herkesin evine gelmiş oldu. Prodüksiyon konusunda Broadway seviyesindeki bir yapım.

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir