Haluk Bilginer’e Emmy Kazandıran Şahsiyet’in 2. Sezonundan Fragman Paylaşıldı!

Haluk Bilginer’e Emmy Kazandıran Şahsiyet’in 2. Sezonundan Fragman Paylaşıldı!
0Haluk Bilginer’in başrolde olduğu Şahsiyet’in ikinci sezonundan fragman geldi. Yeni sezon, önümüzdeki günlerde GAİN üzerinden bekleyenleriyle buluşacak.

Yayımlandığı dönemde Türkiye’de ve dünyada ses getiren dizi Şahsiyet, 12 bölümden oluşan ilk sezonunun ardından ekranlara veda etmişti. Ekim ayının başında ise dizinin ikinci sezonunun geleceğinden bahsetmiştik. GAİN, Şahsiyet’in ikinci sezonu için kolları sıvamıştı.

Beş yıl aradan sonra geri dönecek sevilen diziden şimdi de fragman geldi. İşte yeni sezonla ilgili tüm bilmeniz gerekenler.


Şahsiyet 2. sezon fragmanı

Şahsiyet 2. sezon ne zaman yayımlanacak?

Şahsiyet’in ikinci sezonu “II. Fasıl”ın ilk iki bölümü, 13 Kasım‘da bekleyenleriyle buluşacak.

Şahsiyet 2. sezon nerede yayımlanacak?

İzleyiciler tarafından büyük beğeni toplayan dizi, GAİN tarafından satın alınmıştı. Bu nedenle de GAİN üzerinden yayımlanacak. İkinci sezon, toplamda 10 bölümden oluşacak.

Şahsiyet 2. sezon oyuncu kadrosu

şahsiyet

Şahsiyet, ikinci sezonunda Haluk Bilginer’e yer vermeye devam edecek. Bununla birlikte Şebnem Bozoklu da Zuhal Beyoğlu karakteriyle ekranlarda yer alacak.

İlk sezonda Cansu Dere’nin hayat verdiği Nevra Elmas’ın da dizide yer almaya devam edeceği öğrenilse de Dere’nin role devam edip etmeyeceği hakkında henüz bir bilgi yok.

Yeni sezonda rol alacağı öğrenilen diğer isimler arasındaysa İlker Aksum, Nergis Öztürk, Ahmet Mümtaz Taylan ve Recep Usta gibi sevilen isimler de yer alıyor.

Şahsiyet 2. sezon konusu:

şahsiyet

Öğrenilen ilk bilgilere göre dizinin yeni sezonu, Agâh Beyoğlu ve Avustralya’dan dönen kızı Zuhal Beyoğlu’nun dünyasını işleyecek. Dizi, ilk sezonun aksine bu sezonda polis hikâyesine yer vermeyecek. Yine de Nevra karakterini görmeye devam edeceğiz.


Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir