1 Çay Kaşığı Sirkeyi 1 Bardak Suya Karıştırıp İçince O Sorunu Geçirir

1 Çay Kaşığı Sirkeyi 1 Bardak Suya Karıştırıp İçince O Sorunu Geçirir
0

 Elma sirkesi hakkında şaşırtıcı bir gerçek. Sadece 1 bardak suya 1 çay kaşığı ekleyerek içilen elma sirkesi bakın ne fayda sağlıyor

 

Elma Sirkesi günümüzün en faydalı besinlerinden biridir. Sadece onu salatalarınıza veya çorbalarınıza ekliyorsanız hata yapıyorsunuz.

Elma sirkesinin bilinmeyen başka faydaları da var.

Onedio Adlı internet sitesi lifebuzz‘u kaynak göstererek yayınladığı bir haberde elma sirkesinin pekte bilinmeyen faydalarını konu edinen bir haber yayınladı.

Buna göre elma sirkesiyle vücudunuza sağlayabileceğiniz yararlar şu şekildedir.

HAZIMSIZLIK PROBLEMİNE KARŞI ELMA SİRKESİ

Hazımsızlık sıkıntısı çektiğiniz anlarda kendisi birebir. Öyle ki; bir bardak içme suyuna bir çay kaşığı elma sirkesi karıştırıp içtikten sonra aşırı rahatlayabilirsiniz.

FAZLA KİLOLARA KARŞI ELMA SİRKESİ

Fazla kalorilerinden kurtulmak isteyenler elma sirkesi tüketebilir. Vücudunuzdaki fazlalıklardan bu şekilde kurtulabilirsiniz.

KARIN AĞRISINA KARŞI ELMA SİRKESİ

Karın ağrısı çekiyorsanız ve ağrıyı hafifletmek istiyorsanız, elma sirkesini deneyebilirsiniz. Bir bardak suyun içine bir çay kaşığı kadar sirke koyup içebilirsiniz.

BOĞAZ AĞRILARINA KARŞI ELMA SİRKESİ

Antibakteriyel özü sayesinde boğaz ağrılarında elma sirkesi çok iyi bir çözüm.

Elma sirkesinin vücudumuza sağlamış olduğu yararlar bu şekildedir. Elma sirkesinin salatalardan daha fazla işe yaradığını böylelikle anlamış olduk.

Ancak hatırlatmamız gereken bir uyarı var. Faydalarından söz etmiş olduğumuz elma sirkesi marketlerde satılan elma sirkeleri değildir.

Evde kendinizin hazırlayacağı doğal elma sirkesidir. Elma sirkesini yapmak hiç zor değildir.

Kaynak:https://www.ulusalpost.com/yasam/1-cay-kasigi-sirkeyi-1-bardak-suya-karistirip-icince-o-sorunu-gecirir-215060h.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir