AdThiss Akıllı Paylaşım Katman Eklentisi

AdThiss Akıllı Paylaşım Katman Eklentisi
0

AdThiss akıllı paylaşım katmanı, açılır, gezer duyarlı eklentisini yazı paylaşımlarınızda etkin olarak kullanabilirsiniz. AddThis Sosyal paylaşım geliştiricilerinin yeni başlattıkları bu katmanı blog ana sayfanızda sol sidebar da açılır paylaşım iconları, sağ üst kısımda izleyicilerinizin katılmasını sağlayan iconlar, RSS aboneliği, en alt kısımda “footer” 4 ad yazı önerisi ve sayfa yukarı ve aşağı kaydırma esnasında sağdan açılan öneri ve paylaş
pencereleri olarak görmeniz mümkün.

Oldukca kullanışlı olan tüm bu özellikleri sadece tek bir kod ekleyerek kullanmanız mümkün. AdThiss akıllı paylaşım katman eklenti kodunu yapılandırmanız için size basitleştirilmiş pencereler sunmakta. Bu pencerelere istediğiniz, sosyal paylaşım ID’inizi girdiğinizde en altta bulunan, kodu al sekmesinden aldığınız kodu blogunuza yapıştırmanız yeterli olacaktır. Veriler kısa zamanda okunarak blog ana sayfanızda çalışmaya başlar.

Yukarıda demo olarak sunduğum resmi incelediğinizde anlatılan konu hakkında fikir edinebilirsiniz.AdThiss akıllı paylaşım katman eklentisini masaüstü, tablet ve telefonda kullanabilmek için de yapılandırılmış olarak karşımıza çıkıyor. Sağ tarafta bulunan, seçim menüsünden seçimizi yaparak özelleştirebilirsiniz.

adthiss-akilli-katmanlarin-yapilandirmasi
Uygulamayı kullanmak çok basit. Sosyal paylaşım, izlenme ve RSS akışınızı yazın kodu alın.
Ayrıca paylaşım iconlarını blogunuz temasına uygun yapılandıran şeffaf, ışık, karanlık seçenekleri ile değiştirebilirsiniz.

Daha fazla özellikleri incelemek için giriş.

AddThis sitesinden canlı demosu

AddThis den alınan kodu nereye ekleyeceğiz ?

 1. AddThis’e üye olmadı iseniz ilk olarak üyelik girişi yapın,
 2.  AdThiss akıllı paylaşım katman eklenti sayfasına giriş yapın,
 3. Sayfada paylaşım ayarlarınızı tamamlayın ve aldığınız kodu ;
 4. Yerleşim → Gadget ekle → HTML/JavaScript gadgetini bulun ve kodu yapıştırıp kaydedin.
 5. Alt bağlantı öneri linklerinin çıkması için biraz zaman geçmesi gerektiğini unutmayın.Konuyu beğendi iseniz veya sorun yaşarsanız yorumlarda belirtebilirsiniz. AdThiss akıllı paylaşım katmanı için video turu atmaya ne dersiniz?

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir