Ağustos 2021’deki Netflix filmleri ve dizileri

Ağustos 2021’deki Netflix filmleri ve dizileri
0

Netflix’te ağustos ayında hangi filmler, hangi diziler var? İşte Netflix’e ağustos itibarıyla gelen yeni dizi ve yeni filmler

Grandma / Film (10 Ağustos)

Lilt Tomlin ve Julia Garner’ın başrollerde yer aldığı ABD yapımı film, bir büyükanne ve torunu arasında yaşanan, sırların açığa çıktığı bir hikayeyi konu ediniyor.

Elle Reid, sevgilisinden henüz ayrılmış, insanları fazla sevmediğini düşünen biridir. Akşama kadar 600 dolar bulması gereken torunu Sage çıka gelir ve birlikte parayı bulmak için ortan oraya dolaşırlar. Bu süreçte karşılaştıkları kişilerle eski anılar yeniden canlanır, saklanmış sırlar ortaya çıkar.

 

Naked / Film (11 Ağustos)

Marlon Wayans, Regina Hall gibi isimlerin başrollerde yer aldığı film, komedi türünde.

Rob Anderson her erkeğin hayallerindeki kadın Megan Swope ile evlenmek için bir gün önceden Charleston’a geldiğinde, henüz ne ilk dans için adımları öğrenmiştir ne de yeminini yazmıştır; hatta yüzüğü getirmeyi bile unutmuştur. Sorumluluklarını yapmak yerine Rob, sağdıcıyla gece dışarı çıkar. Daha sonra beklenmedik şeyler olur. Rob, nasıl geldiği hakkında hiçbir fikrinin olmadığı asansörde uyandığında kendisini çıplak bulur. Kapı açıldığında ise saatin geç olduğunu ve kendi nikahına yetişmek için bir saati olduğunu fark eder.

 

White Gold / dizi (11 Ağustos)

İngiliz yapımı komedi filminin başrollerini Ed Westwick, Joe Thomas, James Buckley paylaşıyor.

1983 yılında geçen dizide, Vincent Swan muhteşem bir pazarlamacıdır. Vincent işlettiği showroom’da, yalaka aynı zamanda da serseri olan Fitzpatrick ve aşırı kibarlığı ile sürekli satışları engelleyen Lavender ile birlikte çalışır. Yakışıklı ve kendinden emin olan Vincent, satış yatabilmek için hiçbir kuralı çiğnemekten çekinmez.

 

Atypical / Dizi (11 Ağustos)

ABD yapımı komedi-dram türündeki dizide; Sam, 18 yaşında otizm hastası bir gençtir. Kendi yaşıtları gibi yaşama arzusu olan Sam, bağımsızlık arayışı içindedir ve artık bir kız arkadaşı olsun ister. Terapisti, kişisel sorunlarını aşmasında Sam’i heveslendirirken, annesi çocuğunun büyüdüğünü kolay kolay kabul etmez. Sam’in babası ise annesinin aksine onun kendisini bulmasına yardımcı olmaya çalışır.

 

Marvel’s The Defenders / Dizi (18 Ağustos)

ABD yapımı fantastik-aksiyon türündeki dizi, süper kahramanları bir araya getiriyor. Her biri Netflix’te kendine ait dizisi olan süper kahramanlar Daredevil, Jessica Jones, Iron Fist ve Luke Cage, The Defenders’ta New York’u kurtarmak için birleşiyor.

Disjointed /Dizi (25 Ağustos)

Kathy Bates’in başrolde yer aldığı dizi, komedi türünde.

Ruth Whitefeather Feldman, yıllarca uyuşturucu kullanılmasının yasal olması için mücadele vermiştir. Hayat boyu verdiği mücadelenin meyvesini toplayan Ruth, 20 yaşındaki oğlu ile birlikte uyuşturucu dükkanı işletmeye başlar.

Death Note /Film (25 Ağustos)

Tsugumi Ohba ve Takeshi Obata tarafından yazılan efsanevi Japon mangasından beyazperdeye uyarlanan gerilim-korku-fantastik türdeki film,, konusunu da mangadan paralel olarak alıyor. Bir lise öğrencisi günün birinde bir defter bulur. Ancak bu sıradan bir defter değildir ve doğaüstü güçleri vardır. Bunu kısa sürede anlayan genç adam, deftere ismini yazarken yüzünü aklında canlandırdığı kişilerin kısa sürede öldüğünü fark eder. Yeni tanrı benzeri yetenekleriyle sarhoş olan genç adam, hayata değmeyeceğini düşündüğü şeyleri öldürmeye başlar.

 
 
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir