Battlefield 2042, Steam’de Kısa Süreliğine Ücretsiz Oynanabilir Oldu: Almak İsteyenlere de Yüzde 70 İndirim Var!

Battlefield 2042, Steam’de Kısa Süreliğine Ücretsiz Oynanabilir Oldu: Almak İsteyenlere de Yüzde 70 İndirim Var!
0

 

Electronic Arts, yayınlandığı günden beri yüzü gülmeyen Battlefield 2042’yi kısa süreliğine ücretsiz hale getirdi. Ayrıca oyunun Steam fiyatına da yüzde 70 indirim yapıldı.

Video oyun dünyasının önemli isimlerinden Electronic Arts, popüler oyunları arasında yer alan Battlefield 2042 ile ilgili dikkat çeken bir karar aldı. Şirket, oyunu kısa süreliğine ücretsiz oynanabilir hale getirdi. Üstelik satın almak isteyenler için de yüzde 70 de indirim yapıldı. Çoğu zaman eleştirilerin kurbanı olan Battlefield 2042’ye bir şans vermek isteyen oyuncular, bu kampanyayı kaçırmamalılar.

DICE tarafından geliştirilip Electronic Arts tarafından yayınlanan Battlefield 2042, net bir şekilde beğenilmedi. Oyunun Steam’deki sayfasına baktığımızda, 130 binden fazla oyunseverin “Çoğunlukla Olumsuz” oy attığını görüyoruz. Oyun zaten piyasaya sürüldüğü dönemlerde Steam’de en çok olumsuz oy alan oyun olarak tarihe geçmişti. Ayrıca Electronic Arts da oyunun gerçek bir hayal kırıklığı olduğunu kabul etmişti.

Oyunun dördüncü sezonunu deneyimleyebilirsiniz

Kısa süreliğine ücretsiz hale gelen Battlefield 2042, kısa bir süre önce dördüncü sezonunu resmen başlatmıştı. Yeni sezon, dört yeni silah, bir araç ve bir de aygıt ile geldi. Ayrıca Camila ¨Blasco¨ isimli yeni bir karakter de oyuna eklendi. Tüm bunlarla birlikte “Flashpoint” isimli yeni bir haritayı deneyimleme imkanı yakalayan oyuncular, Discarded isimli haritanın yeni versiyonunu da dördüncü sezonda oynayabilecekler.

Battlefield 2042 ile ilgili söyleyebileceğimiz pek de bir şey yok. Eğer siz de Steam‘de başlatılan kampanyaya dahil olmak isterseniz, buradaki bağlantıyı kullanarak oyunun Steam sayfasına ulaşabilirsiniz. Bu arada; oyunu 16 Mart’tan önce satın alırsanız, yüzde 70 indirimle 599,99 TL yerine 179,99 TL ödeyeceğinizi belirtelim.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir