Dinamik Blog LinkWithin Widgeti Ekle Videolu Anlatım

Dinamik Blog LinkWithin Widgeti Ekle Videolu Anlatım
0

LinkWithin Widget Eklentisini, Videolu Anlatımı İzleyerek Tamamlayın. Blogger, Dinamik bloglarınızda, Sayfa yazılarınızın altında LinkWithin benzer yazılar widgetini ekleyerek, okuyucu trafiğini arttırın. LinkWithin Widget eklentisinin resimli anlatımını bir önceki yazımda anlatmıştım. İlgili bağlantıdan resimli anlatımı da inceleyebilirsiniz. Dinamik bloglarınızda, widget kodunun nasıl ekleneceğini tam anlamanız için aşağıda bir video hazırladım. Video’u izleyerek kuruluma başlayabilirsiniz. Daha önceki yazımı hatırlamanız için küçük bir alıntıyı aşağıda veriyorum.

linkwithing

Platform :
1.Blogger seçip kodu blogunuza hiç kurmadı iseniz gönderebilirsiniz.
2.Other seçeneğini seçerek direk kodu alıp, uygulamaya geçebilirsiniz.

Seçim size kalmış. Şimdi Blogumuza gadget olarak göndermeden Other seçeneği ile kodu alacağız. Other tıklayın. Alttan Width tıklayarak 5 ad. seçeneğini seçin. (Dinamik blog için uygun bir seçenektir) Hemen altta ki seçenekten blogunuz koyu ise tıklayabilirsiniz. Koyu değilse boş bırakın. Yukarıda anlatılan konu, aşağıdaki resimde gösterilmektedir inceleyiniz.

linkwithin-kayit-bilgileri

Kayıt bilgilerimizi girdik ve Get Widget’e tıklıyarak kodumuzu kopyalıyoruz.

linkwithin-script-kodumuz

Blog’umuza giriş yapıyoruz.
Ayarlar ⇒ Diğer ⇒ Kayıt İçerik Takibi Altbilgisini tıklayarak açın.
Biraz önce aldığımız kodu buraya yapıştırın ve blogu kaydedin.

kayit-icerik-takip-altbilgisi

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir