Doctor Strange 2’den Heyecanı Katlayan Yeni Fragman

Doctor Strange 2’den Heyecanı Katlayan Yeni Fragman
0

Doctor Strange 2’den Heyecanı Katlayan Yeni Fragman: Sürpriz Bir Karakter Gözüktü!

Merakla beklenen Doctor Strange in the Multiverse Madness filminin yeni fragmanı bugün yayınlandı. Filmden daha fazla kesite yer veren fragman, aynı zamanda Strange’in başka bir Marvel evrenindeki efsane karakterle bir araya gelmesi konusunda ipucu verdi.

Son olarak Spider-Man: No Way Home’da gördüğümüz Dr. Strange, yeni filmiyle çok yakında sinemalarda hayranlarıyla buluşacak. Spider-Man: No Way Home’un sonunda gördüğümüz kısa fragman, Strange’in çoklu evrenleri araştıracağını gösterirken bugün de beklediğimiz asıl fragman paylaşıldı.

Dün gece gerçekleştirilen ve dünya çapında milyonların takip ettiği Super Bowl’da gösterilen Doctor Strange fragmanı, Marvel hayranları tarafından büyük coşkuyla karşılandı. Doctor Strange in the Multiverse of Madness ismiyle çıkış yapacak olan film, Strange’in çoklu evrenlerde karşılaşacağı bazı sürpriz karakterlere de yer verdi.

Doctor Strange in the Multiverse Madness fragmanı:

Fragmanda Strange’in daha önceki filmlerde yaptığı kararların sonuçlarıyla boğuştuğunu görebiliyoruz. Ayrıca kendisini, muhtemelen kararlarından dolayı yargılanmak üzereyken kelepçeli bir şekilde görüyoruz. Bu sırada fragmanda Patrick Stewart’a, yani Profesör X’e benzeyen gizemli bir figürle karşılaşıyoruz.

Bunu yanı sıra fragman, Xochitl Gomez’in canlandıracağı America Chavez karakterine ve Strange ve Strange’in şeytani hali Mordo ile olan çatışmasını da açık bir şekilde izleyebiliyoruz. Bunun yanı sıra elbette ilk fragmanda da karşımıza çıkan Wanda, bu fragmanda da karşımıza daha çok çıkıyor. Orijinal Spider-Man üçlemesinin yönetmeni Sam Raimi tarafından yönetilen film, 6 Mayıs 2022 tarihinde vizyona girecek.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_end_m
  BEĞENDİM
 • 0
  alki_
  ALKIŞ
 • 0
  _a_kin
  ŞAŞKIN
 • 0
  k_t_
  KÖTÜ
 • 0
  berbat
  BERBAT

1959 yılında Samsunda doğdu. 1989-2005 Yılları arasında Temsa, Mitsubishi, Sabancı Holding grubunda Otomotiv, Bilgi işlem ve Yazılım bölümlerinde Müdür olarak çalıştı. Adnan Güney, şu anda, Network Dizayn Yazılım ve Tasarım koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmekte. Ayrıca Blogger, Wordpress, Tumblr, Google sites gibi alanlara ilgili olup, uzun yıllardır SEO ve Alexa üzerinde çalışmakta.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir